Царствата

Преживей приключението!

SiteSite  СветовеСветове  ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

Започването на войната

Go down 
АвторСъобщение
Warrior_king
The Spirit

Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

ПисанеЗаглавие: Започването на войната   Чет Апр 05, 2007 7:53 am

Всечки войски на царствата се събраха на бойното поле-великата стена. По едно време един от рицарите на феите каза,че отсреща вижда някъде към 100000000000000 орки и 200000000 гомони. Всички се уплашиха,но в същия момент драконите се появиха е започнаха да се бият. Много кръв се проля и орките намаляха много. Феите започнаха да произнасят графеми,а Ерагон напарви една много силна магия на Древния език. По едно време всички арки и гомони се оттеглиха явно за малко. В този момент дойдоха някъде към 2000000 слуги и взеха всички ранени,за да ги оправят. Войската на всички царства си остана на местото.
Единственото ново,което се появи през времето бяха някъде към 500 слуги,които да оправят стената колкото се може по-бързо за втората атака.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female
Брой мнения : 3863
Registration date : 16.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Чет Апр 05, 2007 3:25 pm

Арвен беше много ранена, но не даде на никой да я излекува.Тя сама ходеше из драконите си и лекуваше всеки ранен.Те бяха нейни подчинени.Бяха склонили глави пред нея.Тя им беше обещала нещо и го спазваше...Вече лекуваше предпоследния си дракон когато битката отново започна.Тя даде знак на поданниците си и всички излетяха като един.
- Дракони!Аз отново съм с вас.Кажете ми, ще водим ли още една битка?
- Да царице наша.Ти спазваш стриктно обещанието си и не направи нито една графема макар и да беше застрашена хиляди пъти.Ти използваше само Древния език и ние сме твои поданници до края - драконът който говореше явно беше водачът на младите
- Добре.Тогава напред!
Всички се спуснаха в битката.Арвен стреляше наврет с огнени стрели и сечеше с меча си.Бриам смазваше стотици и убиваше тези, които царицата беше пропуснала.Двамата бяха ужасяващи.
- Брисингр! - извика царицата и 50 гономи паднаха изгорени от пламъка на Бриам и 50 орки паднаха от нейната ръка.Драконите я следваха неотлъчно.Тя беше дете на тяхната земя.Отгледана в битки и страдания.Синият и плащ се вееше след нея и стар беше шлемът що носеше тя на главата си.Много след като свърши битката разказваха за нея и пееха в драконските песни.Втората фаза на битката приключи и Арвен отново не даде да бъде излекувана.Беше важно първо драконите й да бъдат излекувани затова тръгна отново при ранените
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Чет Апр 05, 2007 3:49 pm

Хенри се присъйдини към войската на драконите. Започна една много кървава битка. Ерагон беше ранен в рамото,но не искаше никой да го оправи. Тогава Хенри видя че морската войска и тази по суша пристига и всички се присъйдиниха. Арвен,видя, че идват гоблини на помощ на гомоните-и те са лоши. Никой не знаеше кой е Сянката-царят на Несигурното царство-най-гадния от всички царства,който е единствен сам. Гомоните и гоблините се размножаваха с всяка секунда. Идваха нови и нови войски. Ерагон пристъпи към един дракон и му каза тихо на ухото:
-Отиди до замъка на Елфите и виж,дали войската от слуги е готова.
Тогава дракона се стрелна нагоре и се изпари. По едно време се чу един странен глас-неразбираем и войските на лошите се отдалечиха.
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Чет Апр 05, 2007 4:02 pm

- Това е той.Сянката е тук наблизо - прошепна Арвен на драконите си които се чудеха какъв е този глас. - Трябва ми светлина.Дракони, нека вашите пламъци се слеят с моя.Нека драконите станат едно и се слеят с човека.Нека се подготвим за онова, което ни очаква.Нека го направим...
Драконите изреваха и всеки изтреля огън който уцели царицата им.Тя обаче не изгоря.
- Манин!Вирда!Хунин!Излез Сянко.Излез срещу нас срещу тези които са тук.Излез!Драконското царство не се страхува от теб.Елфи и феи не се страхуват.Аз Арвен Гондорска те призовавам. - гласът й се извиси над всички други звуци.Всичко утихна.Войските на злите твари спряха.Те самите се страхуваха от господаря си, а сега някакво момиченце го призоваваше.Всичко утихна.Дори небето се смрачи.И сред този мрак имаше друг още по голям.Сянката беше мракът.Той бълваше злите си думи срещу войските на Деветте царства.Доближаваше бавно, но сигурно.Скоро щеше да бъде тук.Войската му се разбяга от страх и останаха само около 1000 гадняри.Сянката застана пред войските като черно було и през него нищо не се виждаше.Само малка точка светлина осветяваше Войските на доброто.Огънят на драконите осветяваше тялото на Арвен и светлината разреждаше мрака.
- Кой ме призова? - попита ледено сянката пред тях.Не се знаеше откъде идва гласът.Никой не отговори.Той вдиша въздух и заговори - Който и да е първо се справете с войските ми.След това ще попитам отново.
Войските отново бяха се събрали и настъпваха.
- Дракони!За слава и величие!Ганга фрам!
Арагорн

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Чет Апр 05, 2007 4:02 pm

Хората дойдоха на бойното поле и започнаха да се бият. След 1 час след като лошите отново се отдръпнаха,хората разбраха че имат само 3 ранени.
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Чет Апр 05, 2007 4:29 pm

Мелиса Сойер написа:
- Това е той.Сянката е тук наблизо - прошепна Арвен на драконите си които се чудеха какъв е този глас. - Трябва ми светлина.Дракони, нека вашите пламъци се слеят с моя.Нека драконите станат едно и се слеят с човека.Нека се подготвим за онова, което ни очаква.Нека го направим...
Драконите изреваха и всеки изтреля огън който уцели царицата им.Тя обаче не изгоря.
- Манин!Вирда!Хунин!Излез Сянко.Излез срещу нас срещу тези които са тук.Излез!Драконското царство не се страхува от теб.Елфи и феи не се страхуват.Аз Арвен Гондорска те призовавам. - гласът й се извиси над всички други звуци.Всичко утихна.Войските на злите твари спряха.Те самите се страхуваха от господаря си, а сега някакво момиченце го призоваваше.Всичко утихна.Дори небето се смрачи.И сред този мрак имаше друг още по голям.Сянката беше мракът.Той бълваше злите си думи срещу войските на Деветте царства.Доближаваше бавно, но сигурно.Скоро щеше да бъде тук.Войската му се разбяга от страх и останаха само около 1000 гадняри.Сянката застана пред войските като черно було и през него нищо не се виждаше.Само малка точка светлина осветяваше Войските на доброто.Огънят на драконите осветяваше тялото на Арвен и светлината разреждаше мрака.
- Кой ме призова? - попита ледено сянката пред тях.Не се знаеше откъде идва гласът.Никой не отговори.Той вдиша въздух и заговори - Който и да е първо се справете с войските ми.След това ще попитам отново.
Войските отново бяха се събрали и настъпваха.
- Дракони!За слава и величие!Ганга фрам!

В този момент сянката изчезна. Ерагон изтича до Арвен и и каза:
-Арвен,вземи някъде към 5 дракона и с мен трябва да отидеш до едно место- Манастира на магьосниците. Там ще ти кажа нещо много важно за Сянката.
tiger girl
Night Elf

Female
Брой мнения : 3163

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Чет Апр 05, 2007 5:06 pm

-Ние елфите какво да правим?-попита Джесика.
Вижте профила на потребителя http://vmp.8.forumer.com
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Чет Апр 05, 2007 5:23 pm

- Защитавайте нашия фланг - подвикна й Арвен след което се обърна към драконите си. - Заедно достигнахме дотук, но няма да мога да изпълня обещанието си днес.Ще се биете ли или ще дойдете с мен?
- Ние ще защитаваме кралството си, царице.Вие изпълнихте важните неща.Вие сте нашата царица и ние ще ви служим докрая.
- Добре.Радвам се, че ще се представим добре.Слитха ти ще си моят заместник
Младият водач на драконите сведе глава и изрева боен вик на драконите.Всички тръгнаха с него и Арвен ги гледа дълго как се бият.После извика силно "Ду Сундавар Фреор!" и тръгна след Ерагон
tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Чет Апр 05, 2007 5:51 pm

-Войници,слушай те ме!-обърна се Джесика към армията си.-Бийте се смело,не се страхувайте ако загинете,все от вас ще бъде почитан!Бийте се за красотата на нашите земи!Бийте се за красивите ни и потайни гори!БИЙТЕ СЕ ЗА НАШИЯ НАРОД!
Всички елфи викнаха в съгласие.Джесика ги поведе срещу орките.Те бяха най-големите им врагове.Всеки елф се биеше смело.Един извънредно грамаден орк побягна към Джесика.Тя се приготви за неговата атака.Той стигна до нея и щом вдигна брадвата си тя насочи зелени светкавици по него.Джесика помиташе всеки орк,който и се мернеше пред очите.Накрая орките бяха задължени да отстъпят.Докато орките бягаха Джесика заповяда ранените да бъдат излекувани.Тя тръгна сред войниците си и гледаше дали някой е ранен.Излекува всеки,който имаше ужда и се приготви за нова битка.
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Чет Апр 05, 2007 7:32 pm

Драконите се впуснаха отново в битка.Мечът на царицата им посичаше всичко по пътя си.Тя стоеше върхо дракона си и гледаше как неприятелите намаляват с всяка изминала минута.Посече голям орк и се пренесе към гономите.
- Брисингр! - извика тя и драконите около нея изпепелиха цялото пространство около тях.Сега имаше само орки - големи и злобни.Със висок и ясен рев драконите се запътиха към тях Отново песента на Арвен се понесе по полята.Драконите чакаха враговете си.
tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Чет Апр 05, 2007 9:14 pm

Пред драконите застанаха елфите.Строгите им погледи пронизваха орките.Джесика и Арвен едновременно заповядаха атака.Драконите литнаха над елфите,а самите елфи хукнаха към орките.Елфите се биеха с пръчките си.Правехма магии.Джесика караше природата да кара всеки орк да съжалява.Драконите изпепеляваха всеки враг.Всички се биха смело...
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Пет Апр 06, 2007 10:51 am

Мелани и животните също надойдоха.Те учудваха орките тъй като се биеха без ризници или оръжия.Само с зъбите и ноктите си.Само царицата им държеше извит меч и счупен на две лък, който използваше като бесило.Всички орки пред тези животни се спираха от почуда когато разбираха, че те нямаха оръжия, но не дълго живееха.Животните ги нападаха...Мелани застана до Арвен и Бриам
- Ще ми дадеш ли на заем един лък? - попита тя приятелката си докато с дружни усилия съсичаха един доста грамаден орк.
- Заповядай - Арвен свали от гърба си лъка и стрелите и ги подаде на Мел.Двете се разделиха и отново се впуснаха в битката
tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Пет Апр 06, 2007 5:33 pm

Продължение от Двореца на елфите:
Изведнъж се появи един портал.През него минаха много елфи слуги.След тях се появи и командира Джесика.
-Помогнете на ранените.-заповяда им тя.
Слугите веднага се заловиха за работа.Джесика се обърна и видя как драконите се биеха с орките.Тя видя Арвен и започна да крещи:
-Арвен,ще се оправиш ли за малко без мен?Войската ми е тук,запоядай и да атакува,след като ранените са излекувани.Имам заповеди да изпълнявам.
-Ще се оправя!-извика и Арвен.
Джесика кимна и направи нов портал.Мина през него.Този портал я отведе до едно зловещо място.Навсякъде имаше само камъни.Джесика видя нещо да блести в далечината и побягна към него.След като стигна видя един златен меч.
"Ето го мечът на нашият цар"
Джесика го извади от камъка и направи нов портал.Мина през него и се озова пред вратите на тронната зала в двореца на елфите.
Продължавам в Двореца на елфите.
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Пет Апр 06, 2007 5:58 pm

Войната продължаваше.Елфите бяха излекувани, но Арвен почти беше забравила за тях.Идваха три полка орки и драконите се прегрупирваха.Чак тогава момичето видя чакащите заповеди.
- Елфи!Не съм ваш командир, нито пък съм вашата царица.Слушайте!Джесика ми каза да ви кажа кога е време за атака.Времето настъпи.
Елфите застанаха пред драконите отново.Орките идваха
tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Пет Апр 06, 2007 6:15 pm

Изведнъж пред елфите се появи един портал.През него мина Джесика.Тя гледаше абсолютно сериозно орките,които леко се изненадаха от нейната поява.Джесика вдигна пръчката си и даде заповед за атака.Арвен направи същото.Елфите и драконите отново започнаха да помитат орикте наред.
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Пет Апр 06, 2007 8:52 pm

Царят на елфите беше пристигнал на бойното поле със своя ме. Той го извади и каза:
-Храбри елфи,слуги сега е нашият шанс. Атакувайте
Елфите атакуваха и разбиха напълно армията от орки и гомони. Сянката я нямаше и никой по-скоро нямаше. Всичко беше пусто. Тогава краля на елфите каза:
-Елфи,доколкото виждам,войната свърши.
Докато излизаше от бойното поле,една стрела профуча и прободе елфа. Тогава той каза:
-Искам веднага да убиете стрелеца. Всъщност.......доведете ми го в двореца,а дотогава Енгар моля те пренеси ме.

ПП-продължавам мнението си в Царството на елфите.
tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Пет Апр 06, 2007 10:19 pm

Джесика събираше своите войски.Тя заповяда слугите да ги излекуват сега.Учудващо беше,че нямаше много ранени.Джесика забеляза,че Арвен събираше своите дракони.Джесика обаче усети зло присъствие покрай себе си.Огледа се и видя един орк с лък.Той се криеше зад един грамаден камък.Джесика се превърна в тигър и тихомълком тръгна към камъкът.Оркът не я забеляза.Джесика се хвърли срещу него и го захапа за ръката.Оркът се стресна и се опита да я махне от себе си.Елфката обаче не се предаваше.Тя скочи и го повали на земята.Няколко елфи видяха и веднага отидаха да го завържат.Джесика се превърна обратно в елф.Тя видя една стрела до оркът и я вдигна.
-Тази стрела прилича на тязи,която прободе царят ни.-каза един слуга.
Джесика разгледа стрелата.За щастие не беше отровна.
-Заведете го при царят.-каза тя.
Слугите хванаха оркът и го затеглиха след елфката.Тя отиде при царят.
-Господарю,ето го стрелецът.-каза Джесика и посочи оркът.
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Съб Апр 07, 2007 7:57 am

Ерагон пристигна,но не видя никой. Той каза:
-Дракони,напред!
Всички дракони тръгнаха на бой. Тогава Ерагон каза:
-Брисингр- и 2000 орка се подпалиха.
Битката започна да става много кървава. Стотици рицари на елфите бяха убити,а други 200 бяха ранени. Слугите не наваксваха. Тогава Ерагон каза:
-Дракони-приятели мои,отивъм да намеря Арвен,за да и кажа че войната върви не на добре. Чао засега. Very Happy
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Съб Апр 07, 2007 10:37 am

Чу се рог и от небето се показа черна точка.Бриам идваше на бойното поле с царицата на гръб.Тя надуваше драконския рог, за да повика оданниците при себе си.Те излетяха мигом малко по - надалеч от бойното поле и кацнаха около Бриам.Арвен не каза нищо.Тя първо ги излекува един по един и след това застана пред тях
- Дракони!Обещах ви, че няма да ви изоставя.Още ли сте с мен?
- Ние винаги сме с теб, царице - младият дракон водач се приближи до нея - До края на вечността ние ще следваме теб и твоя род
Арвен се усмихна.Сложи шлема си и се качи на дракона си.Изправи се върху него и извади меча си
- Аз ви водя омощ.Някой малък, почти незабележим, но добър боец.Моля ви да приемете минимоите в тази битка.Те са тук, долу в тревата, но имат специални техники при убиване на орки.
Драконите привестваха малките същества.Макар и другите да не ги виждаха драконите имаха много остри очи.Двата народа тръгнаха към бойното поле където битката продължаваше.
- Андруил!Минимои, дракони!Напред! - Арвен се понесе надолу към грозните и ужасяващи орки.Драконите нападнаха с нови сили.Царицата им, шлемът й и нейният меч бяха тяхната опора
Gigs

Female
Брой мнения : 26
Localisation : second to the right and then straight up to the morning
Registration date : 06.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Съб Апр 07, 2007 11:38 am

На едно отдалечено високо място от битката Алура гледаше втренчено бойното поле.Силният вятър рошеше дългите й коси.Цяла сутрин тя бе говорила с тревите и водата.Нежните зелени стръкове шумоляха разтревожено,а водата се бе обагрила е кърваво червено.Всичко нашепваше за хиляди невинни смърти.

Алура гледаше мощните криле на драконите,магическите пламъци в небето ,нейните събратя елфите,техните поддръжници и разбра, че е дошло време да се присъедини към битката.Тя мълчаливо призова магическата сърцевина на лъка си и усети енергията,която протича през него.

"Ду Сундавар Фреор!"-прошепна с присвити очи Алура и затича надолу по хълма.Шумът от битката ставаше все по-силен...
Вижте профила на потребителя http://www.geryforever.piczo.com
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Съб Апр 07, 2007 1:48 pm

В това време Ерагон отиде до мястото,където трябваше да са Пясъчните хора и ги видя. Тогава той им каза:
-ПХ
А те му отвърнаха
-ДЕ(добре)
-Приятели,да атакуваме.
Чуха се много гласове и Пясъчните хора тръгнаха към войската с черни прилепи. Започна една кървава битка. Щом бяха избити всички прилепи,се оказа,че нито един Пясъчен човек не е ранен или загинал.
Gigs

Female
Брой мнения : 26
Localisation : second to the right and then straight up to the morning
Registration date : 06.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Съб Апр 07, 2007 2:34 pm

Алура стигна до бойното поле.Един магически пламък се разби на милиметри от нея.Тя отскочи с гъвкавостта на котка и приготви лъка си.Няколко орка се насочиха към нея,но Алура ги уби моментално и продължи към центъра на битката.Над нея прелетя дракон-Бриам.Елфката вдигна поглед и видя Арвен.Двете се погледнаха и мълчаливо си пожелаха късмет.
Алура продължи да избива гнусните орки.Още един пламък се разби до нея.Това я хвана малко неподготвена и тя падна на земята."Внимавай",Алура чу шепота на тревата.Тя се вгледа и силното й зрение различи съвсем малки пъплещи телца.Минимои...мисълта за тези малки,но смели същества й вдъхна нови сили .Елфката се изправи и взе от колчана си нова стрела.
Вижте профила на потребителя http://www.geryforever.piczo.com
tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Съб Апр 07, 2007 3:14 pm

Джесика беше обезумяла от ярост.Толкова много нейни войници бяха погинали,а толкова бяха тежко ранени.Хармонията в нея беше изчезнала тотално.Дишаше тежко и убиваше всеки орк около нея.
''Моите войници ще бъдат отмъстени!"
Джесика се биеше като ненормална.Скачаше,риташе и удряше.Правеше магии.Толкова много кръв имаше по бронята и лицето и.За ръцете да не говорим.Мастилено сините и очи светеха.Наметалото и се вееше.Ала нещастие се случи.Тя не видя един орк и той я рани лошо с меча си.Елфката усети страшна болка в кръста си.Изкрещя с цяло гърло.След това се строполи на земята.Това обаче не успя да я накара да се предаде.Просто сложи ръка на раната и се появи леко зелено сияние покрай нея.Раната зарастна,но белег остана.Джесика още повече се ядосваше.
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Съб Апр 07, 2007 3:27 pm

В този момент се появи хенри. Той заповяда да му донесат меча и започна да се бие. По едно време един орк го хвана,но беше повален от магията на Хенри. Орките започнаха да убиват елфите,но елфите не се предаваха. По едно време силна вълна от една магия удари всички орки и те побягнаха. Тогава Сянката каза:
-Вие може да сте спечелили битката,но не и войната.
Тогава Сянката изчезна със всичките си орки. Всички го търсеха,но нямаше и следа от него. Такса свърши първата война Very Happy
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   Съб Апр 07, 2007 3:30 pm

Премествам тази тема в отдел битки и изтривам подфорума.

Темата вече ще можете да намерите в подфорум Битки
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Започването на войната   

Започването на войната
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1