Царствата

Преживей приключението!

SiteSite  СветовеСветове  ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

Един щастлив ден

Go down 
АвторСъобщение
tiger girl
Night Elf

Female
Брой мнения : 3163
Registration date : 16.03.2007

ПисанеЗаглавие: Един щастлив ден   Пон Мар 10, 2008 9:18 pm

Утре този форум ще навърши една пълна година.Да,хора,правилно чухте.Царствата ще стане на една цяла годинка. Very Happy Пускам това днес,защото утре ще се побъркам от работа,а много искам да честитя! ^^
Така,нека оформя малко нещата,които искам да кажа...

Честит рожден ден,скъпи Царства!Честит рожден ден!Ти си мястото,в което аз започнах сериозно да пиша и ти си мястото,в което през месеците бавно се развивах,стъпка по стъпка.Тук намерих скъпи приятели,които сега толкова много искам да видя и с които мечтая да прекарам поне един весел...не,щастлив,прекрасен ден. Smile Честит рожден ден,люлка на моите истории,на моето творческо мислене и изразяване.Честит рожден ден!

Честит празник и на основателите на това място! Very Happy Утрешният ден за мен ще бъде официалният ден на Царствата.И колкото и да бъде трудно сега,или може би и години за напред,обещавам,че ще се усмихвам за вас и за това място.И усмивката ще бъде истинска.Искам да кажа колко много съм благодарна за този форум,за това специялно вече кътче от моето сърчице.Ако не беше това,сега нещата щяха да бъдат много по-различни...Както дин специялен човек каза,хубавите неща се случват случайно. Very Happy
И въпреки,че този сайт е претърпявал жестоки изоставяния за месеци дори...Аз няма да отрека,че то е важно за мен и не може да се забрави.Тук,това място,е важна част от моя свят...

Честит рожден ден! Very Happy

~*The kingdoms family*~
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://vmp.8.forumer.com
katri_mei
De Legende!

Female
Брой мнения : 4031
Registration date : 07.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Един щастлив ден   Вто Мар 11, 2008 6:23 pm

Честит Рожден Ден!

Наистина това е сайт/ форум, който ме вкара в света на фантазията. Първото подобно място, в което започнах да пиша така, в което започнах да се развивам и да въвря напред... напред.
Помня, че разполагах с линка от няколко дни преди да се регистрирам и тук открих нещо, което никога до сега не бях срещата... тук открих нещо, което истински ме привлече ( а тези неща се броят на пръсти ). Прочела съм всяка тема, писана преди моята поява тук, всяка тема писана и след това. Царства беше като книга, без която не можеш и все още е така, все още има моменти, в които отварям някоя тема и я препрочитам, повторвам, потретвам...
Това място зае голяма част от моето съществуване, от времето ми и това ме изпълва и радва изключително много... Радвам се, че го открих и че съм част от това, че всички сме част от това...

Честит Първи Рожден Днен, бебчето Царства вече пораства!
Very Happy

~*~*~
.:Светове:.
~*~*~
The kingdoms family
Вижте профила на потребителя http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female
Брой мнения : 3863
Registration date : 16.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Един щастлив ден   Вто Мар 11, 2008 7:41 pm

И разбира се май остава място за моя фарман?Наистина, понякога се рапостирам така надъъълго и нашироооко..Нямам спирка, ако някой не ми прекъсне мисълта.

Значи както винаги започвам с малко предистория, без която не бих могла да се изразя. Това да мечтая някой ден да имам герой с мечове и магии, да язди дракон, да е инатлив, да ме обсебва, навсякъде да ме следва и постоянно да бъде причина да се изменям това не можеше да стане. Това да имам полу-избухливо момиче царица и един доста странно търпелив съпруг..Мечове и царства..Абе нямаше такива работи. Хари Потър, братче, на всяка крачка..И все пак магията никога не ме е задоволявала напълно и постоянно търсех ново поле за изява. Царсвтата беше една крачка на пред, опит да се откъсна от вече досадния ХП-свят..И успях..И намерих своето място, наистина ми е тук мястото сред мечовете и магията и странните същества. Без Царствата просто нямаше никога да се запозная с моята страст, нямаше да има мислене с часове пред монитора в опит за съчинение на нещо по-добро(много съм претенциозна относно моите мнения).
Точно сега нещо останах неспособна да изразя точно какво ми е през целия този ден, мисълта, че едно мъничко мъничко форумче на фона на други става на една годинка и това форумче всъщност се оказва една голяма промяна в моя интернет живот, пък и промяна вече в моите творения под формата на книги, защото от доста написаното, вече някак си ми действа по-добре. Знам, че все някъде има едно интересно местенце, което можеше да претърпи ужасни промени, да се затрие..И всъщност ето го тук и аз пиша сега..Не, не мога да се изразя днес точно и правилно(опитах, ама не се получи), затова остава само едно: Честит рожден ден на Царствата!

Death God

Брой мнения : 59
Registration date : 09.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Един щастлив ден   Вто Мар 11, 2008 10:58 pm

ем гледам вс сте писали мн
но аз ще кажа просто:

Честит рожден ден!
Нядавам се форума да продължи да съществува, защото и на мен ми харесва, дано постигнете нещо повече, чрез него.
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Един щастлив ден   

Един щастлив ден
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1