Царствата

Преживей приключението!

SiteSite  СветовеСветове  ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

Кой е той?

Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
АвторСъобщение
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female
Брой мнения : 2862
Registration date : 30.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Пон Юли 21, 2008 2:30 pm

-Чао глупако!-засмя се Рерианалди докато изчезваше в портала.
До Муртаг застана Алексис с усмивка
-Явно всеки който видиш бяга от теб Емчо!

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
Historia de Pantera y su Sombras
The loneliness of the king
[The kingdoms family]

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://sweetparadaise.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female
Брой мнения : 3863
Registration date : 16.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Пон Юли 21, 2008 2:32 pm

- Защото съм глупак предполагам? - подсмихна се, като я погледна въпросително

Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Пон Юли 21, 2008 2:34 pm

Жената го погледна усмихнато
-Ти някога съмнявал ли си се?

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
[The kingdoms family]

Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Пон Юли 21, 2008 2:36 pm

- Естествено, че не - усмихна се той, огледа се за царицата, но от нея нямаше и помен, Кевин я беше отвел. - Сега ми остава кратка разходка до Каз Модан, може би. Малко разнообразие никак не е зле

Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Пон Юли 21, 2008 2:39 pm

-И защо ако мога да попитам?-каза жената докато се облягаше на прозореца

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
[The kingdoms family]

Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Пон Юли 21, 2008 2:42 pm

- Достатъчно тук, царицата е ранена, не е интересно. Ние с Лука обичаме да си бърборим...И да търсим разни нещица

Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Пон Юли 21, 2008 3:01 pm

-Лек път господарю-каза Алексис все едно имитираше Лука

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
[The kingdoms family]

Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Пон Юли 21, 2008 6:00 pm

- Няма нужда да ме имитираш - Лука отново беше тук с вече неизменимия си жезъл, с който си послужи, за да направи портал
Муртаг му кимна сложи меча в ножницата и тръгна след подчинения си в портала

~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Пон Юли 21, 2008 6:27 pm

- Този недодялан...Оооо...Ще му счупя главатаааа! - тя отново се размърда, така че трябваше да я държат още по-здраво. Накрая Кевин я удари по раната и тя изкрещя от болка отново
- По-добре стой мирна, защото аз ще счупя твоята глава! - каза ядосано той на царицата - От какъв зор ти трябваше да правиш такова глупаво нещо?
- Заради него беше

~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Нед Юли 27, 2008 5:07 pm

- Него, него....Само за него мислиш!Мисли и за себе си, по дяволите, Арвен!Остави го, черният господар винаги намира начин да излезе невредим от ситуацията, в която попада. Стига да не умре разбира се.
- Те са луди!Всичките са луди! - закрещя Арвен, после внезапно спря, един от пазачите стоеше задъхан до вратата
- Царството на животните.... - промълви той
- Не ме занимавай с тях!
- Госпожо нападнато е!
- Не ми пука!Щом Мелиса мисли, че ще се справи да се справя!

~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Чет Юли 31, 2008 10:42 am

- Но...
Арвен изумтя и се изправи до прозореца под зоркото наблюдение на Кевин
- Мелиса казваше, че не бива да защитавам Муртаг. Бил черен господар...Какво значение има това?Сега Муртаг не е на моя страна в момента. Не го защитавам....Нека се изправи срещу него, срещу черния господар.
- Даедел е страшно оръжие срещу нас, мечът....
- Даедел се бие там, където се чувства полезен. Муртаг се бие с драконите, защото се чувства благодарен. Това е. Ако тя помоли за подслон ще й го дам. Но никога няма да изгоня Муртаг само заради кръвта му. Казах му го преди, когато се срещнахме пред пещерата. Казах му, че винаги ще го чакам у дома, каквото и да се случи. Същото важи и за Даедел, колкото и странно да звучи.
- Някои хора бяха прави...
- Не не са!Каквото и да говорят не са прави, Кевин! - тя намръщено се вгледа навън, а Кевин леко поклати глава

~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Съб Авг 16, 2008 8:41 pm

- Царице...
- Не!
- Царице...
- Не! - тя ги избута навън и се обърна намръщено към Кевин - Защо всички искат да й помогна!Няма!Наказанието си е нейно!Тя отказа помощта ми, приятелството ми!Нека изтърпи последствията, нека види своя замък срутен.
- Разбирам те - спокойствието на ангела я дразнеше. Но тя знаеше, че няма сила срещу него. - Но те не. Арвен, те помнят Минорското плато. И ти го помниш, нали?Помниш ли го?Отговори ми!
Тя беше се намръщила и трепереше леко. Споменът я глождеше...Винаги.
- Какво направи?Как успя да откажеш Даедел от това?Какво се случи?
- Даедел и Ним работеха заедно тогава. Затова бях длъжен да помогна с нещо. Не на ездачите, не дължах нищо на тях.
- Какво дължиш на Даедел?
- На него ли?Нищо...Моята съдба е свързана с неговата. Или с някой, който е негов близък...Помогнах на господаря както Ним беше направил преди години. Сделките се изпълняват докрай
- И ти ли си замесен?
- Не. Но се чувствам длъжен да помогна на Ним...Той не го иска, само че аз държа на това. Използвах силата си, за да усмиря господаря, това беше всичко. Докато той не се беше развихрил. Ако пусне цялата си сила никога не бих го победил, защото е господар...И защото ме е страх да го наранявам

~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Сря Сеп 03, 2008 6:55 pm

- Къде ли се бави този Лука.... - тя най-сетне беше спокойна и обстановката се беше поуспокоила. Сега отново нямаше никого и това винаги я караше да се усмихва.
- Що за въпрос - прихна Кевин но се сети, че не биваше. Само че вече нямаше как да го прикрие.
- Да не би и с него да има някоя хубавичка история? - заподозря царицата, поглеждайки ангела остро, а той като че ли се сви.
- Не...Не точно - промълви Кевин, макар че му се искаше да продължи да се смее. - Но май забрави на коя страна е той.
- Защо приех този глупак тук...Трябваше да остане на границите.
- Заедно с Муртаг, нали?
- Това е друга история!
- Я стига - ангела поклати глава, после се изправи и загледа през прозореца - Какво смяташ да правиш с тунелите?Не са достатъчно голяма защита за хората в днешни времена.
- Прав си...Вече не можем да крием жените и децата там, както преди.
- Арвен, и ти си жена.
- Млъкни, добре знам коя съм. Аз съм жена, но съм жена-войн. Кой по-дяволите изпрати в моя дворец една и повече дузини момчета?!Отраснах сред тях и това беше...ужасно...
Кевин й отвърна със смях, но тя усети, че още държи на въпроса си и се замисли. После щракна с пръсти и се ухили
- Ще направим Скривалище!
- Скривалище ли?
- Да! - тя отново беше пълна с този ентусиазъм, изправи се пред масата и взе чист лист хартия, чертожни инструменти и хиляди други неща. - Скривалище, достатъчно да скрие всички. Защита, която никой не би могъл да намери, без да познава. Скривалище...
- Да позная ли?Пак нещо под двореца...
- Грешиш, ще бъде в гората. Гората на объркващите пътеки....И няма да е толкова обикновено - и започна да чертае - Ще го изкопаем със собствените си ръце.
- И ще повериш ключа на тайната на Муртаг.
Тя спря и замислено загледа молива си.
- Защо се получава така...Защо винаги...Защо му се доверявам?
- Не е ли очевидно?Ти го познаваш по-добре, отколкото мислиш. Намери отговора си. Познаваш го достатъчно добре.
- Прекалено добре дори...Но се страхувам, че досега не съм го познавала...Той е друг.
- Но ти познаваш една част от него, която за почти всички е истинската. Другото няма значение. Лесно е да си обърнеш мнението. Само че трябва да избереш между двама, които са същност едно. Арвен, Муртаг е той и не е той. Едно начало и един край на някаква пътека, по средата има само въпроси. Повярвай ми, това тепърва ще започне да се отвързва и развързва.
- Може и да си прав. Познавам една част...И тази е истинската. Доверявам му се, защото знам кой е...Прекалено добре го знам, въпреки всичко.

~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   Пон Ное 03, 2008 4:32 pm

- Чакай ме и ще се върна...Само чакай ти. Чакай, даже да си тъжна, даже да вали. Чакай и в пек, чакай даже вчера други да забравят веч. - докато царицата обмисляше някаква идея...Те стояха без работа, разбира се...Никога не бяха обичали това...Те?Без работа?За какво им бяха униформите, магията...
Той беше странно спокоен днес. Странно тих, неестествено. Чернокосият униформен, който седеше на пост и премяташе едно камъче.
- Чакай ме, дори да нямаш ти писма от мен, чакай и кога дотегне на чакащите с теб - Рой замислено вдигна глава към продължилия, който му се усмихваше, сякаш очакваше нещо да се случи всеки момент. - Чакай ме и ще се върна. Не желай добро на онези, дето знаят, но не помнят дълго. Нека да повярват мама и синът ми във това, че и мене веч ме няма. И приятелите мои нека да се изморят. И душата ми - на помен - с вино те да почетат.
- Чакай и не бързай ти чаша с тях да вдигнеш - очилаткото винаги го привличаше точно този...рецитал?Беше отдавна...Господи прекалено отдавна вече, когато се запъваха над това...Какво беше, за какво им беше...Четиридесет момчета, които гледаха само как да закачат съседния клас момичета...А изпитът беше все така труден. Хюгес трябваше да е най-умел...Винаги шегата клонеше към него. - Чакай ме и ще се върна на смъртта на пук. Който спрял е да очаква ще реши: "Късмет". Никой няма да узнае, че, очаквайки ме ти, посред битката и огъня всъщност ме спаси.
- На глупаци се правим, нали - добави раздразнено и Рой, после се изправи - Битката зове, трябва да идем да помогнем, достатъчно вече. Можем да решим пътя сами.
Другите се спогледаха, после вдигнаха ръка в знак на съгласие.
"-Как съм оживял ще знаем само ние тук - ти умееше да чакаш както никой друг... - момчето се поклони, а другите завикаха одобрително, като се изправиха и учителя трябваше да ги укроти отново
- Добре момчета, сядай Муртаг, да преминем към следващото.
- Е пак ли? - възропта лилавокосото, което тъкмо сядаше до едно чернокосо хлапе с ухилена физиономия.
- Ти си ни най-добрият по литература - подкачи Муртаг ниско момче от първия чин с дълга оранжева опашка.
- Ти по математика, Лисицо.
- Няма такова нещо, Хю е бъдещето ни, без него не преминаваме...
И отново се сбиха приятелски посред стаята, от което си изпросиха наказанието да останат в коридора.
- Да идем в другия клас - повдигна рамене чернокосото, което въщност беше Рой. - Имаме работа за довършване..."
- Имаме мисия - довърши години след това някой, сякаш съвсем различен и кимна на другите като се обърна към един дракон - Събери ги, Матасуна, Дрейгън Дроу идва, най-сетне

ПисанеЗаглавие: Re: Кой е той?   

Кой е той?
Върнете се в началото 
Страница 19 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19