Царствата

Преживей приключението!

SiteSite  СветовеСветове  ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

Сънища

Go down 
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female
Брой мнения : 3863
Registration date : 16.03.2007

ПисанеЗаглавие: Сънища   Нед Юли 01, 2007 6:29 pm

Е и тази тема съм я копнала ама ме кефи.Та я споделете нещо интересно от света на сънищата

Killing for Candy

Female
Брой мнения : 2862
Registration date : 30.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Нед Юли 01, 2007 6:33 pm

Само някой да не се изплаши Laughing Вчера сънувах че съм в моята стая/у нас/и там има дух на вампир който ме вика и аз побягвам...ОЩЕ ТРЕПЕРЯ!
Онзи ден сънувах че пак в същата стая заставам на прозореца и там виждам Смъртта!Чукам му той ме поглежда и...НИЩО!Добре че се събудих...

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
Historia de Pantera y su Sombras
The loneliness of the king
[The kingdoms family]

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://sweetparadaise.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Нед Юли 01, 2007 6:38 pm

Хмм мойте сънища винаги са били, че аз бягам от нещо..От лъвове, зъболекари, дяволи.А пък и терените са интересни - улицата, гората, Титаник..много

Днешния сън беше, че аз се катеря по некви тръби и дъски и стигам до една стена която много трудно изкачвам.После, чувам, че има нещо долу и се скривам в неква дупка(да ви кажа бях момче).Оказа се, че нещото е мялка таласъмка, която се стресна като ме видя, но после почна да ми говори нещо.Аз пак се заизкачвах нагоре и стигам до некъм влак отгоре.Питам таласъмката къв е тоя влак и тя ми вика ела с мен.Аз идвам и тя ме води в къщата си.Тя една огромна с щори по прозорците и таласъмката ми вика да лазя по пода, че щели да ме видят.

Абе шантав сън беше, жалко че не си го досънувах

Night Elf

Female
Брой мнения : 3163

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Нед Юли 01, 2007 11:06 pm

Аз сънувам всякакви лудории Laughing И моите сънища са шантави...
Но още си спомням един сън,който имах преди седмица и нещо...

Значи,играя на компютъра World of Warcraft(предполагам,че знаете за какво говоря Wink )и по едно време майка ми ме вика.Слизам аз долу(моята стая е на втория етаж,живея в мезюнет) и след малко се връщам.Майка ми ми приказва там нещо и по едно време поглеждам към монитора...Героя ми сам се движи...без аз да му давам команди...и изведнъж...БАМ!Аз съм героя( Shocked ) Наобикалят ме разни същества и започвам да се бия с тях.след това се разхождам из гората и виждам една старица.Отивам при нея и тя ми дава някакъв камък със странен символ и ми казва "Пази го.Ако това нещо попадне в зли ръце,всички ще сме в опасност ".Вземам камъка и го слагам в един джоб.След това пак тръгвам из гората.И изведнъж пак ме напда нещо.Гората става тъмна и дърветата са голи.И незнайно защо се ядосвам на камъка и го хвърлям на земята.Зад мен се появява една врата и минавам през нея.Като мина,виждам една приятелка и едно момче.Двамата ми казват,че трябва да се върна и да взема камъка обратно.Връщам се,вземам го и като се бърнах към вратата видях от него да излизат някакви зомбита.( Shocked ).
Малко не си спомянм нататък,но помня една част от края...
Пак съм с камъка в себе си,но съм вече в нормалния свят.Отивам с класа си в една галерия.Странното беше,че осветлението беше само свещи.Никакви лампи.Гледам картините и усещам как някой ме наблюдава.Обръщам се и ивждам едно русокосо момиче,което ми е познато.(Май се беше опитала да вземе камъка от мен).Качвам се по стълбите и изведнъж свещите угасват,повалена съм на пода и не мога да стана...
Край.

~*The kingdoms family*~
Вижте профила на потребителя http://vmp.8.forumer.com
katri_mei
De Legende!

Female
Брой мнения : 4031
Registration date : 07.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Нед Юли 01, 2007 11:15 pm

Аз пък не сънувам.
Много странно, но не съм сънувала от много месеци, а когато сънувам винаги помня какво е, да имам сънища се случва поне веднъж на 6 месеца... понякога е гадно да не сънувам нищо, нъ пак понякога е добре, че нямам кошмари... Rolling Eyes

~*~*~
.:Светове:.
~*~*~
The kingdoms family
Вижте профила на потребителя http://ekaterinaes.blogspot.com/
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Вто Юли 17, 2007 9:20 pm

Аз пък днес сутринта преди да се събудя сънувах че си говоря със сестра ми и една две приятелки.Изведнъж започва силно да ме боли апандцита и падам на земята.Казвам на сестра ми за това и тя не ми обръща внимание.Никой не ми обръща.Все едно бях невидима.После се събудх и наистина апандицита ме болеше.Цяла сутрн но после спря да ме боли rabbit

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
[The kingdoms family]

Legolas
Отвъд границата

Female
Брой мнения : 51
Registration date : 18.07.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Сря Юли 18, 2007 10:55 am

ами незнам дали ще ми повярвате,ама аз сънувам все едни странни неща-я хора с нечовешки възможности,я такива,които се бият,абе все такива неща,а местата също са странни-на края на света,на гробището,на върха на планината
биха станали добри приказки или романчета от тия сънища
Very Happy Razz
Вижте профила на потребителя http://potter-mania.editboard.com
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Съб Юли 21, 2007 5:47 pm

Сънувах че съм при едно семейство.След малко аз и едно момче оставаме сами.Той ме целува и тръгваме към летището.Качваме се на самолета и излитаме Laughing

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
[The kingdoms family]

NightWish

Female
Брой мнения : 12
Registration date : 05.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Чет Сеп 06, 2007 1:11 am

Ами от къде да замочна....Миналата вечер сънувах геринята ми Таря как се запознава с един мн готин злодей.. Laughing (бъдещ проект,не ми се чудете)
Вижте профила на потребителя http://www.citadelata.com
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Чет Сеп 06, 2007 12:36 pm

Ох аз от няколко дни само се лутам из някакви подземия с един меч и някъв човек до мен..както винаги лудо си прекарвам..сигурно щото нощем ми е студ

De Legende!

Female
Брой мнения : 4031
Registration date : 07.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Чет Сеп 06, 2007 4:55 pm

Аз пък сънувах Джин и Джули като възрастни и със децата си Shocked А Нава със сиви криле да се появява от един седефен пръстен в къщи, докато седя пред телевизора и рисувам! Shocked
Това пък от къде ли ми се е пръкнало в главата. Laughing

~*~*~
.:Светове:.
~*~*~
The kingdoms family
Вижте профила на потребителя http://ekaterinaes.blogspot.com/
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Съб Сеп 08, 2007 8:14 pm

пред последния ми сън беше просто... Shocked
Сънуваш че отивам на РД на една приятелка но една жена ме дърпа настрани.Казва ми че някъква бременна жена носи детето на дявола а друга жена-божието дете Surprised И явно аз трябваше да направя нещо ама ме събудиха Evil or Very Mad

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
[The kingdoms family]

Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Съб Сеп 08, 2007 8:22 pm

хм..аз днес сънувах Кевин..Отново беше луд сън. Той ми викаше нещо, аз повтарях някакво име..Започваше със "З"..някакво същество приличащо на върколак..После имаше малко сцени, предназначени за неголяма аудитория( Embarassed )..После нещо имаше бой..Объркана работа scratch

Едит: а и Данте(от новото ми аниме) го имаше..Отново ядеше пица(как му не омръзва на тоя човек - спи, яде пица, яде сладолед, спи)

Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Нед Сеп 09, 2007 1:51 pm

сънувам че съм в у-щето и чета някъкво стихче.До мен са двете ми приятелки също четат нещо.От някъде изкача госпожата по пеене и ми казва"Ще имаме специален гост..." и изчезва Shocked След малко се появява Елена Папаризу/не знам точно как се пише така че не ми се карайте Embarassed /и казва че ще пеем заедно Shocked

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
[The kingdoms family]

tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Пон Сеп 10, 2007 10:01 am

Веднъж сънувах нещо много странно,което беше и кошмар.Беше преди няколко години,бях на гости при баба и дядо за зимната ваканция.Както не можех да заспа,така ме хвана страх(тогава бях по-мъничка и въображението ми направо ме подлудяваше,когато ставаше тъмно...)Ама всеки малък звук просто ме караше да подскачам-като например тиктакането на часовника.Както и да е,по едно време бях заспала,обаче се събудих...и виждам-вратата отворена...мале,просто бяла като платно сигурно съм станала,чудя се какво става,кой е отворил вратата,да не би да има някой,който не трябва да е там..и ето параноята ми какво ми причини,докато най-сетне заспах:
Значи,абсолютно същото беше-помещението,всичко!И най-малката подробност си беше като в реалността,да се чуди човек спи или не Shocked Отварям аз очи и виждам-ръката ми надигната.По едно време като нещо започна да я тресе,аз въобще не мога да я спра...Усещах егати ужаса...Мигнах и се събудих...и познайте...ръката ми наистина беше надигната... Shocked

~*The kingdoms family*~
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Нед Окт 07, 2007 10:52 pm

сънувах че сме зима и от една дупка изникват три вълка...само че те подгонват мен и сестра ми Shocked стигаме едни стълби и тя се изкачва но аз...стоя като парализирана!Не знам как се изкачих...ама все пак го направих Laughing и затваряме една врата/защото най-горе има голяма къща/ за да се отървем от тях докато трите вълка разкъсват малко зайче./ Twisted Evil /Сестра ми навлиза навътре в къщата и аз я следвам...вълците виждат възможност да ни разкъсат тъй като вратата която ние бутахме за да не влязат вече не беше охранявана и...те ни настигнаха и слава богу се събудих! affraid

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
[The kingdoms family]

tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   Нед Окт 07, 2007 11:20 pm

Аз от моя последен сън,разбрах как Мулан се е чувствала Suspect
Значи,ето как става цялото нещо,ама много е объркано...
Японски принцеси трябвало да отидат на празнично посещение в Китай и да излязат пред целия народ.Но някакви злодеи отвлекли по-малката принцеса и ме сложиха мен!/Оо/Явно доста съм приличала на нея,защото никой не забеляза разликата.Като облякох една рокля,вървях като спъната...Дадоха ни някакви фенери,ама моя беше изключително странен и разбазикан,а на другото момиче си беше наред.И явно по някакъв специялен начин и трябвало да вървим и излизаме пред всички на нещо като подиум...от двореца.Тя си върви спокойно,държи фенера и затворила очи.Аз я гледам в краката как ходи и се спъвам в тъпата рокля.Момичето казва нещо и изкарва фенера напред,всички започват да ликуват.Аз също изкарвам фенера пред себе си,ама той се разпадна право пред очите ми...ЦЯЛ КИТАЙ МЕ ЗЯПАШЕ!(Древен китай,не съвременен)Изведнъж май се усетха,че аз не съм принцесата(ама аз действам като зомби,нито знам какво става,нито знам защо става) и един там се появи.Почна се един бой и той се биеше с огън.Нацели ме мен с една грамааадна топка огън и аз изхвърчах назад.После какво стана,сякаш душата ми се отдели от тялото ми.Ама душата ми беше синьо тигърче/познато,а?/Втурнах се към една къща,стигнах до прозореца и видях едно семейство да гледа телевизия...(повтарям,че бяхме в ДРЕВЕН Китай...)
Събудих се и си се чудя на въображението....

~*The kingdoms family*~
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сънища   

Сънища
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1