Царствата

Преживей приключението!

SiteSite  СветовеСветове  ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

DNAngel FanFic - Продължение на анимето

Go down 
АвторСъобщение
Bellsy
Sci-Fi Obsessed

Female
Брой мнения : 520
Registration date : 15.04.2007

ПисанеЗаглавие: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Пон Апр 23, 2007 7:11 pm

Това сме го писали ние двете с Ребека. Писали сме доста, но ето ви малко. Който не е гледал мангата/чел анимето, поне ще разбере смешките.

Глава 1
И тогава дойде Тя

- Ааа! Пак закъснявам! – Проехтя гласа на Дайсуке от къщата на семейство Ниуа. – Мамо, защо не ме събуди по – рано?!?
- Но, Дай – чан, опитах се да те събудя още в 4 часа…
Дайсуке не чу края на изречението, защото вече хвърчеше към училище. След няколко спъвания Червенокоското успя да се добере до влака за училище.
Но на слизане един факт особено много тревожеше момчето. “Странно, днес близначките ги няма… Дали не се е случило нещо с Рику – сан?” Тази мисъл занимаваше момчето чак до входа на училището, където Саехара му налетя с огромен запас от новини.
- Ниуа, да чуеш само… Имаме две нови ученички…
Изведнъж в съзнанието на Дайсуке незнайно защо изникна образът на Мио Хио. “ А, не! Не е възможно! Господ не може да ме накаже така!”
- НЕ МОЖЕ!
- По – ненормален си от всякога. Между другото, твоята приятелка Мио Хио те търси. – Отсъди току – що появилия се Хиуатари. В този момент всички ангелчета на Дайсуке просто бяха изхвърчали заради огромния хаос в главата му. Тримата се запътиха към класната стая. Най – отпред мълчаливо вървеше Хиуатари, а след него едвам се мъкнеха Дайсуке и Саехара, който се мъчеше да върне Червенокоското към земния живот.
А в стаята ги очакваше изненада: две руси момичета си бъбреха весело. Едната бе така познатата Мио Хио. Веднага щом съзря Дайсуке, тя му се хвърли на врата.
- Ооо! Дайсуке, колко ми лиииспваше! Как съм живяла без теб толкова дълго? Аз разказах на всичките си приятелки за теб и те казаха, че си мнооого сладък.
- Много мило, Мио – чан, но… ме задушаваш!
След като се отърва от прегръдката на Мио, момчето се запъти към непознатата. Тя имаше по – светла и по – дълга коса от приятелката си. Имаше и по – съществена разлика: другото момиче изглеждаше… умно.
- Здравей, аз съм Ниуа Дайсуке.
- Курода Отоме, приятно ми е.
След като се запознаха, Дайсуке продължи да я гледа настоятелно. Много странно от негова страна.
- Какво има? – Попита го тя.
- Курода – сан, може ли да станеш, защото… аз сядам тук. – Измънка момчето.
- Оу, извинявай. – Стресна се Отоме и изхвърча от мястото. Не се обърна докато не стигна до най – далечния чин и не се установи там. След много мъки и премеждия часът най – накрая започна.

*** По-късно и остатъка и може и картинки на Отоме и Тамао
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://prodigal-reality.blogspot.com/
Bellsy
Sci-Fi Obsessed

Female

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Пон Апр 23, 2007 9:25 pm

След кратка критика от съавторката ми...
DNAngel е японска манга, която в последствие се превръща и в аниме.
В центъра на историята е едно 14-годишно момче - Дайсуке Ниуа. Първия епизод започва с едно от обичайните му закъснения за училище, но това не е какъв да е ден. Това е 14 рожден ден на Дай-чан. Той планира да признае любовта си на Риса Харада, но тя го отхвърля - той е най-добрият и приятел. Когато се прибира, Дайсуке избягва поредната серия капани, заложени от майка му и дядо му. Дайсуке се прибира в стаята си и се замисля за Риса и несподелената си любов. Следва една изумителна транформация, след която Дайсуке се превръща в легендарния крадец-фантом Дарк. Появата на фантома е вплетена в гените му и Дайсуке трябва да се примири с арогантния флиртаджия, който е другото му Аз. Следват серия приключения и кражби... Бележка за Дай - рисува невероятно.
Сатоши Хиуатари е вундеркинд, който вече е завършил колеж, но предпочита да учи в училището на Дайсуке, за да види какво е да си нормален. Оказва се, че Хиуатари също пази тъмна тайна - в него се крие Крад - най-големия враг на Дарк. И двамата искат да унищожат Дарк, но Хиуатари не иска да убива Дайсуке...
Риса и Рику Харада са едни много богати близначки, от които Рику е по-мъжкарана. Чувствата на Дайскуе се объркват, когато разбира, че вече не е влюбен в Риса; Дарк открадва първата целувка на Рику; Риса хлътва по Дарк; Рику го мисли за перверзник...
Мио Хио е кукла, на която е даден живот от пъстрока на Хиуатари. Тя идва от Америка и единствено досажда на Дайсуке и проваля плановете на Дай да се събере с Рику... Оказва се, че за да живее, Мио Хио трябва да открадне живота на Дайсуке, но тя не се решава...
Тоуа се превръща в птичка, когато се въодушеви. Повече не се сещам...
Отомеи Тамао
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female
Брой мнения : 2862
Registration date : 30.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Пон Апр 23, 2007 9:28 pm

Ей Кристина много е интересно!Продължавай в същия дух Wink

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
Historia de Pantera y su Sombras
The loneliness of the king
[The kingdoms family]

Вижте профила на потребителя http://sweetparadaise.blogspot.com/
Bellsy
Sci-Fi Obsessed

Female

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Пон Апр 23, 2007 9:37 pm

ПЕТЯ написа:
Ей Кристина много е интересно!Продължавай в същия дух Wink

Ох, миси *червив* Ще предам и на Ребека. Ще пусне още, ама утре. Може и Бек да ме изпревари...
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Пон Апр 23, 2007 9:38 pm

много е интересно но дай още историики Surprised

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
[The kingdoms family]

Bellsy
Sci-Fi Obsessed

Female

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Пон Апр 23, 2007 9:50 pm

Може още маааалко... До края на главата...

- Вероятно се чудите защо близначките Харада ги няма. – Започна дългата си реч Кеитаро – сенсей. – Баща им започна бизнес в Европа и цялото им семейство се премести там. Но имаме две нови ученички. Освен това по програмата за обмен на ученици обичната ни Мио Хио е пак сред нас! – Всички се замислиха кое е второто ново момиче, освен Саехара, който бе твърде зает да планува медения си месец с Американската си любов. – А сега да преговорим правилата за работа с химикали. Първо: бъдете много внимателни. Второ: това не е бонбоубежище и при експлозия, причинена от вас, ще се срути на вашите глави. Нали така, Ниуа? – Учителят погледна повече от многозначително Дайсуке. – Сега започвайте работа.
“Ох, Рику – сан ме остави да се оправям сам с Мио – чан… Ами нашата любов? Тя си тръгна без дори да ми се обади. Сигурно въобще не сме били един за друг.” Дайсуке бе потънал в размишления, докато се мъчеше да сложи само една капка водород в разтвора си. “О, по дяволите, защо истинската любов не идва с гръм и трясък, та да я познаем по – лесно!?!”
В същия момент мислите на Дайсуке бяха прекъснати от току – що влетялото момиче.
Всички зяпнаха от удивление, но след миг се обърнаха към Дайсуке, който беше излял цялата епруветка водород и предизвика още по – голяма експлозия от предния път.
- Ниуа, радвам се, че подобри миналогодишния си рекорд. Да се надяваме, че следващия ти опит, завършващ с БУМ, ще е след като съм се пенсионирал. Аишиката, радвам се, че се присъедини към нас… най – накрая. – Не пропусна да се заяде Кеитаро – сенсей. – Ученици, това е втората ни нова ученичка – Аишиката Тамао. Може да седнеш на втората редица в средата.
Rebeca
Mua-ha-ha-ha!

Female
Брой мнения : 60
Registration date : 12.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Вто Апр 24, 2007 9:29 am

Петя, ти си първата фенка на фенфика ни! Very Happy
В случай,че ви интересува, Курода Отоме е героинята на Криситу, а Аишиката Тамао-моята! Rolling Eyes
Само си поискайте още и ще видите продължението!
Вижте профила на потребителя
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Вто Апр 24, 2007 2:19 pm

искаме още аниме истории

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
[The kingdoms family]

Bellsy
Sci-Fi Obsessed

Female

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Вто Апр 24, 2007 6:11 pm

Ами аз може да пусна малко, ако Бекиту разреши. Ама аз иначе може да пусна и продължението на Мутант Х. Може и това да направя... Ама хайде, ще пусна малко...
Глава 2
Гръм, трясък и последствия

- Добре дошла при нас. – Опита се да бъде любезен Дайсуке. Поразен не само от експлозията, но и от прекрасните черни очи на момичето.
- Ъм, май имаш нужда от кърпичка… Заповядай.
В този момент Дайсуке разбра, че целия е покрит със сажди. Общо взето, до края на часа нямаше произшествия. А накрая имаше малка изненадка:
- Днес ще накажа много малко хора. Хм… Като никога. – Опита се да покаже властта си Кеитаро – сенсей. Хм… Като винаги. – Естествено, първият потърпевш е Ниуа, а вторият – Аишиката заради закъснението. Понеже следобед имам малък ангажимент… - Всички знаеха, че ще излиза с учителката по Японски. - …Хиуатари ще ме замести. И, Хиуатари, избери си помощник – Ниуа е труден случай.
katri_mei
De Legende!

Female
Брой мнения : 4031
Registration date : 07.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Вто Апр 24, 2007 8:10 pm

Супер е, Браво! Продължавай все така... Wink

~*~*~
.:Светове:.
~*~*~
The kingdoms family
Вижте профила на потребителя http://ekaterinaes.blogspot.com/
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Вто Апр 24, 2007 8:47 pm

на мен много м харесва Smile сладко ееее Laughing

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
[The kingdoms family]

Rebeca
Mua-ha-ha-ha!

Female

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Вто Апр 24, 2007 8:50 pm

Ето ви още:

След часа всички се запътиха към физкултурния салон. С изключение на Хиуатари, който тактично изчака Отоме до вратата. Когато тя мина, той я хвана за ръката и я издърпа грубо настрани, с което уби в зародиш всички мисли за романтика.
- Аз съм Хиуатари. – Започна с глупостите той.
- Пусни ме, ненормалник такъв. – В същия момент нашият гениален джентълмен откри, че още не я е пуснал…
- Оу, извинявай… Ъм… Искаш ли… Ъм… Искаш ли…
- Оу, това ли било. Добре, вземи ме в 8.
- Ъ? О, не, НЕ! Не е това! Аз просто исках да ми помогнеш за Ниуа и Аишиката. – В същия момент на Отоме и се прииска да потъне вдън земя, но уви, и земята би била плитка.
- Ъм, разбира се.
- Добре, ще се чакаме в 5 пред 48 кабинет. И не очаквай да ти нося цветя. – Успешно иронизира ситуацията Хиуатари.
- Трябва да се уговорим и с другите. Ти говори с Ниуа, а аз – с Аишиката.
- Да, добре.
В края на деня четиримата се събраха в кабинета по химия.
- Като използвате теоремата за строежа на атома на фосфора и мястото му в периодичната система, просто трябва да определите активността му, както Мария Кюри… - Започна лекцията си Отоме.
- Жалко, че останалата част от света го е открила 18 години и 9 месеца по – късно. – Пошегува се /Хм/ Хиуатари.
Тогава Отоме избухна в смях /Хиуатари само се усмихна/ пред учудените погледи на Дайсуке и Тамао, които ОЧЕВИДНО не бяха разбрали нищо.
- Ъм… Не че искам да ви прекъсвам, но… Скоро ли ще почнем да учим? – Попита учудената Тамао.
Изглежда Отоме се попритесни:
- Добре… Сега приложете наученото!
Горкият Дайсуке се помъчи да изпълни задачата правилно, но незнайно как направи приспивен газ. И по разбираеми причини всички се строполясаха на пода, освен Дайсуке, който падна право в прегръдката на Тамао.
Не се знае колко време са спали, но когато се събудиха, навън бе тъмно. По ирония на съдбата Отоме и Хиуатари се събудиха първи, за да видят уникалната ситуация, в която бяха попаднали Дайсуке и Тамао. Никой от тях нямаше думи. Само Отоме изръси:
- Защо не си взех фотоапарата?!?
След малко и останалите се събудиха… И то как!
- Ниуа – кун! МАХНИ СЕ ОТ МЕН!
- Моля? ААА! Много съжалявам, Аишиката – сан! – Извика стреснато Дайсуке и веднага се обърна от Тамао, целият червен.
- Не че искам да прекъсвам влюбените птичета, но случайно да забелязвате, че училището е затворено от доста време… - Подметна не особено тактично Хиуатари.
Bellsy
Sci-Fi Obsessed

Female

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Вто Апр 24, 2007 10:33 pm

Радвам се, че ви харесва. The rest is coming soon... Който нещо не разбира/знае, да гледа епчетата в Ю Тюб. И едит на Іто ми мнение Arrow Мангата се ЧЕТЕ, а Анимето се ГЛЕДА... Умната аз... И последно: Надявам се, че сме запазили обичайното поведение на героите...
ПП Бек, твой ред е да пишеш. Решавай кога, кой и какво ще пуска...
Rebeca
Mua-ha-ha-ha!

Female

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Сря Апр 25, 2007 8:59 am

Мой ред ли е? Е добре, щом казваш! Знаеш, че нямам нищо против! Very Happy
Rebeca
Mua-ha-ha-ha!

Female

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   Пет Апр 27, 2007 11:28 am

Ами...не знам дали някой още го чете, ама ето:

Глава 3
Масова промяна на живота
Отоме погледна часовника си:
- Ужас! 11 и половина е!
- Нека потърсим пазача. – Предложи Дайсуке, като старателно избягваше погледа на Тамао.
- Добре! Да се разделим! – Намери си велика шегичка Хиуатари. – Аз тръгвам с Курода – сан, а Ниуа – с Аишиката.
И двамата, които се бяха изложили преди малко, си замълчаха, но на излизане от стаята Тамао подметна на Хиуатари:
- Ще ти го върна, нали знаеш?
Хиутари само леко се усмихна.
- Ние тръгваме на ляво, а вие вървете само направо… И нека любовта ви да следва същия път. – Подметна Отоме.
И така героите ни се разделиха… Завинаги.
- Ъм… Ти нали не се връзваш на глупостите на Хиуатари – кун? – Попита плахо Дайсуке.
- Ааа, не. – Отвърна Тамао. – Той не говореше сериозно… Нали? Да де. Сигурно. Едва ли ме харесваш… Или пък… Офф, хайде да забравим всичко това, а? – Опита се да замаже положението тя, но уви, не се получи нищо. И все пак Дайсуке се въздържа от коментар. Все още не можеше да си признае, ,че я харесва.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: DNAngel FanFic - Продължение на анимето   

DNAngel FanFic - Продължение на анимето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1