Царствата

Преживей приключението!

SiteSite  СветовеСветове  ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

Битката

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female
Брой мнения : 3863
Registration date : 16.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Сря Апр 11, 2007 7:04 pm

Драконите се включиха в битката.Изгориха и изпепелиха много врагове.Арвен и Муртаг също посякоха доста.Те нямаха намерение да се отказват скоро...Мел и животните също
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Warrior_king
The Spirit

Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Сря Апр 11, 2007 7:09 pm

В този момент Пясъчните хора видяха какс една войска от тъмни сянки се насочва към тях. Пясъчните хора веднага извадиха мечовете си и тръгнаха напред. Сянките бяха много-но го нямаше техния господар. В този момент излезнаха джуджетата,минимоите и елфите. Те видяха врага и заедно с Пясъчните хора го атакуваха. Беше много дълга битка,но след това добрите победиха. Сенките бяха хванати в плен-без да са убите и отиваха към Царството на Минимоите на разпит. В този момент се появи второ войска от Сянки. Всички добри същества отново атакуваха и убиха сенките. След това всички застанаха и чакаха дали ще дойде трети противник.
След 1 час противника дойде.Цяла войска от орки. Джуджетата в този момент не атакуваха,защото бяха заспали. Елфите и минимоите само че ги атакуваха и орките бяха разбити. След това всички отново седнаха да пазят. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female
Брой мнения : 2862
Registration date : 30.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Сря Апр 11, 2007 7:12 pm

Като се доближи до стрелците видя че дракона и я чака там.Тя възкликна:
-Чак сега ли възнамеряваше да се появиш пакостнко?! Suspect -Тя въздъхна-Имаме работа с теб и ти го знаеш-Катрина се усмихна.-Хайде да се бием!
Вижте профила на потребителя http://sweetparadaise.blogspot.com/
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Сря Апр 11, 2007 7:17 pm

Войната беше много кръвожадна. Имаше много умрели и много живи разбира се. Джуджетата бяха добре,но елфите не. Имаше много ранени,но нямаше много слуги,които да ги оправят. Тогава краля Хенри каза:
-Да се бием с чест нищо че сме малко.
Тогава всички елфи атакуваха войската,коякто беше напред. Very Happy
tiger girl
Night Elf

Female
Брой мнения : 3163

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Сря Апр 11, 2007 7:46 pm

Джесика беше сред войската.Сърцето и се късаше.Толкова много загинали елфи.Не можеше да го понесе лесно.Сълзи се стичаха по лицето и и тя крещеше с цяло гърло.Не я интересуваше дали ще загине или не.Искаше да отмъсти за събратята си.Уби толкова много орки,че елфите около нея се втрещиха.Тя не обърна внимание и продължи да се бие.
"Няма да се предам!Ако ще и силите ми да се изчепат,няма да се предам!"
Тя нито веднъж не отиде до лечителницата.Имаше безброй много рани и драскотини.Кръв от врага по нея.Всичко беше ужасяващо.
Всички елфи се биеха като нея.Всички искаха да отмъстят за своит събратя.Но дали е възможно?Орките бяха толкова много....
Вижте профила на потребителя http://vmp.8.forumer.com
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Сря Апр 11, 2007 8:27 pm

По едно време се появиха някъкви странни същества-за другите де,защото това са хората. Те започнаха да се лият рамо до рамо с другите същества и започна да се лее много кръв. Леприконите също се присъединиха и започна една много кървава война. Орките бяха повалени. Нямаше нито един орк жив. Това беше ясно-Царството на орките беше повалено. Но по едно време се зададе такава войска,каквато никой не беше виждал. Тя беше многобройна. affraid Начело на нея беше Сянката и неговите рицари-Сенките. Имаше и диви дракони. По едно верме всички разбраха,че има и грифони. Всички започнаха да се бият. Виждаше се,че няма доброто пак да победи. Войската на добрите беше повалена. pale Имаше много кръв. Елфите бяха избити,но те имаха още 5 войски. Джуджетата не бяха съсипани,защото не бяха малко. И половината от тях не беше умряла. Имаше 18000 пленени войници и 3 които продължаваха да се бият. Войската на добрите започна да отстъпва. .....
Арагорн

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Сря Апр 11, 2007 8:31 pm

По едно верме се появиха минимоите,които бяха отстъпили за момент и бяха се пренесли в царството си. Царят на минимоите-Арут каза:
-Какво,сега ще се предадете ли?
Тогава всички войни на Артур атакуваха. В далечината се виждаше,как още хора идват на бой. Орките бяха разгромени. Навсякъде имаше кръв. Но отново дойде същата тойлкова голяма войска на помощ на 1 вата. Отново стана същото. Проливаше се много кръв и човеците умираха един по едни. Минимоите не,защото бяха много малка,а леприконите също-защото можеха да стават невидими.
tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Сря Апр 11, 2007 10:03 pm

-ПУСНИ МЕ ТИ КАЗАХ!-изкрещя Джесика.
Приятелят и лечител се опитваше да я накара да не се бие със сенките.Беше я хванал за китката,а Джесика се дърпаше.
-ПУСНИ МЕ,ИНЪЧЕ ЩЕ СЪЖАЛЯВАШ!
-ТИ В РЕД ЛИ СИ?!?!ЩЕ УМРЕШ!-изкрещя и той.
-ПУКА МИ!ПУСНИ МЕ!
Тя насочи една лека светкавица към ръката му и го ощипа.Той пусна Джеска,за да хване ощипаната си китка.Обаче не съобрази,че елфката ще побeгне към битката.Така и направи.Джесика започна да се бие с едни гомони.
-Няма....да....спра...ДОКАТО НЕ ПОБЕДИМ!-извика Джесика.
Този вик се разнесе навсякъде.Елфите станаха на крака и тръгнаха към битката.Те искаха да се бият рамо до рамо със своя командир.
Gladiator
Death God

Брой мнения : 59
Registration date : 09.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Сря Апр 11, 2007 10:28 pm

Леприконската войска се показваше над хълма.
Гледката беше стресираща, войската беше водена от царя им и чакаше заповеди.
- Камбус... - каза царя тихо на командира.
- Атакааааа... - извика Камбус с ярост.

вс се затичаха към разгорещялата се битка.
tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Сря Апр 11, 2007 10:34 pm

Всички погледнаха към леприконите.Елфите точно тогава използваха възможността и атакуваха от другата страна.Сенките бяна нападнати и от двете страни.
-Ей,проблем ли имаш?-каза Джесика на една сянка,която беше сграбчила елф.
Щом сянката се обърна Джесика го прасна толквоа силно по главата,че тъмното същество падна на земята.
-А тъй,спи си,спи си.-каза тя със самодоволна усмивка.-Уоу.
Тя клекна.Няколко дракона литнаха над нея.Джесика беше паднала на земята и тъкмо щеше да стане,когато един меч хвъркна точно над нея и едвам не я цапардоса.
-Ей,по-леко.Има живи елфи тук!
Gladiator
Death God

Брой мнения : 59
Registration date : 09.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Сря Апр 11, 2007 10:56 pm

след като леприконите видяха мъртвите си приятели...
Камбус извика с все сили:
- ИЗБИЙЙЙЙТЕЕЕЕЕ ГИИИИИИИ!!!
Той се хвърли върху няколко "Сенки" и ги разсече с един удар, започна да навлиза навътрер в армията на Сенките, яростта му замъгляваше ума, след като той се усъзна къде се намира - заобиколен от врага, беше промушен.Падна на земята непомръдвайки,но още дишаше макар и тежко, но леприконите го видяха пробиха си път до него с помоща на елфите и го отведоха.
tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Сря Апр 11, 2007 11:18 pm

-Отведете го в лечителницата.-каза Джесика.
Няколко елфа и леприкони го заведоха да се излекува.Изведнъж един гомон трясна Джесика в гърба.Тя се обърна и очите и светеха.Косата и започна да се вее.Тя хвана пръчката,която гономът беше намерил на земята.Джесика я пречупи на две само с една ръка.Гономът се уплаши и избяга.Джесика взе лъка си и запрати стрели.Улучи три гонома,които бягаха към нея.Фрасна в корема друг,който се канеше да я промуши в гърба.Един гоном я хвана,но тя го сграбчи и метна напред.
-Твърда съм като скала,няма лесно да се отървете от мен.
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Чет Апр 12, 2007 7:24 am

Драконите се бяха разпръснали след Муртаг и се биеха с дивите си събратя и злите грифони.Вече бяха доста напреднали навътре
- Арвен!Недей да влизаш толкова навътре! - Муртаг вече се притесняваше за нея.Тя беше много напред.Той стоеше върху Бриам, а тя беше взела Винр Алфакин и се биеше много, даже прекалено според Муртаг близо до главната Сянка.Момичето дори не го чу.Тя убиваше всеки посмял да се изпречи на пътя й.Вече беше прекалено далече.Муртаг и Бриам тръгнаха към нея.Тя щеше да им да им се изплъзне като прелети бързо до тях, но Муртаг я хвана за наметалото
- Какво ти става?Мисля, че ти има нещо.Ходи да те прегледат - каза й той притеснено, но тя не му отговори отново.Само прибра меча си и извади лъка.След което му се усмихна
- Обичам те - каза му тя и отново се премести на другия дракон.
- Бриам...Мисля, че наистина й има нещо
- Заслепена е от битката, но знае какво говори.Нека продължим. - отговори спокойно дракона, но все пак беше и леко разтревожен
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Чет Апр 12, 2007 6:11 pm

В този момент,когато Арвен каза" Обичам те на Муртак,Ерагон беше там. Той веднага викна слугите си и каза:
-Отидете при Арвен и и кажете,че се радвеждаме.
Слугите тръгнаха към Арвне. Видяха я как се бие и я дръпнаха настрани. Тогава слугите казаха:
-Арвен,Ерагон каза че ще се разведете,защото си казала Обичам те на Муртаг.
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Чет Апр 12, 2007 6:28 pm

- Само заради едно обичам те? – тя поклати глава усмихвайки се – Добре.Дракони слушайте!Ерагон вече не е ваш цар, защото току – що се разведохме.Не е ваш командир, така че вече не е нужно да изпълнявате неговите заповеди.Нека той ръководи народите, които са му поверени.Аз и Муртаг…Само двамата вече ще сме ви водачи.Ганга фрам, скулблака!
Тя изтреля няколко стрели по водачите на войските на орките долу и заедно с Винр Алфакин последва армията си.Нейната и тази на Муртаг се съединиха.Тя пусна дракона на който седеше да се бие свободно и скочи върху Бриам
- Липсвах ли ти? – попита го тя с весел глас
- Разбира се…Защо каза онова нещо?
- Каквото съм казала или направила си е лично мое.
- Както кажеш – каза спокойно дракона и излетя към по – силните войски.Муртаг седеше на опашката му и не знаеше, че Арвен е дошла.Той говореше на стрелците като им даваше наставления.След като ги получиха те се разделиха на групи и обиколиха другата част от армията
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Чет Апр 12, 2007 7:09 pm

Ерагон се засмя и каза:
-Знаеш ли че нямам нищо против? Това че не съм командир на драконите не ме засяга. Аз ставам цар на русалките.
Той си тръгна.
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Чет Апр 12, 2007 8:07 pm

- А пък знаеш ли колко м интересува? - тя викаше на небето докато убиваше враговете си - Щом искаш да бъдеш от войната ни с онези същества бъди.Вече не си ми съпруг така че нищо не мога да ти кажа.Барзул Ерагон!Барзул! - тя се засмя гадно и продължи работата си.По едно време видя дракон, който й направи впечатление, че все още беше тук
- Сапфира Бяртскулар?Защо си още тук мила?
- Аз съм дракон.Дракон като теб, Муртаг и всички от нашето царство.В тази война ще заема позицията на моето царство - каза тя с някаква странна нотка в гласа.Арвен и се поклони и отново се зае с орките
- Арвен свит - кона.Отново тук? - Муртаг беше дошъл до нея и приготвяше лъка си
- Да Муртаг вор.Заемаме ли се?
- Да - двамата го казаха едновременно и започнаха да убиват...
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Чет Апр 12, 2007 8:12 pm

Кевин отиде при Арвен и и каза:
-Здарвей,моя най-добра приятелко. Разбрах че си се раделила с Ерагон. Вярно ли е?
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Чет Апр 12, 2007 8:14 pm

- Ама разбира се...Че кой ми е казал да се женя за него?Никой не каза, че е задължително и ето не ми пука. - тя го каза много спокойно.Сега беше лека почивка и тя стоеше до Сапфира, Торн, Бриам и още няколко дракона.Те изглеждаха доста щастливи

(кахъм...само това име не искам да го виждам.То си е лично мое измислено и е лично за брат ми)
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Чет Апр 12, 2007 8:18 pm

-Приятелко,сърдиш ли ми се за нещо?-отвърна разтревожен Кевин.

(Ами не можах да измисля друго име. )
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Чет Апр 12, 2007 8:43 pm

- Защо трябва да ти се сърдя Ронин? – попита го тя като се усмихна, но не изчака отговора.Тя се обърна към драконите и започна речта си - Дракони.Сега е нашия последен час.Да излезем и да се бием!
Тя нахлупи шлема си може би за последно и се качи на Бриам.Животните също се приготвяха.Брат й даде знак, че и те ще се включат в битката.Муртаг се качи до нея.Драконите излетяха.Животните се затичаха отдолу.Джуджетата също тръгнаха от дясно.Някъде напред елфите все още се биеха.Хора и леприкони подкрепени от още много същества се биеха от ляво.С един кратък вик Муртаг подкани войската да започне.Всички се гмурнаха надолу иоставиха само стрелците долу.
Биеха се смело…Дълго продължаваше битката, но никой като че ли не надвиваше.Все пак вече нямаше гономи, диви дракони и зли грифони.Оставаха само орките и ургалите но бяха малко.В един момент Арвен забеляза най – злият им враг.Той стоеше и се хилеше.Никой като че ли не можеше да го нападне, но не беше преценил правилно.Хльодр се събуди в Арвен.Той запрати най – илната магия срещу Сянката.Той потрепери.
- Синът ми ще ви разправи играта – възкликна той и изчезна…Завинаги
Войната беше завършила
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female
Брой мнения : 2862
Registration date : 30.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Чет Апр 12, 2007 8:48 pm

Войната вече свърши ли Smile

Demon loves the dark
The Mystery That Is Tobi
Historia de Pantera y su Sombras
The loneliness of the king
[The kingdoms family]

Вижте профила на потребителя http://sweetparadaise.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Чет Апр 12, 2007 8:56 pm

Да свърши сега викам всички който са писали тук от драконската войска в замъка ни...И другите народи каня също
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   

Битката
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3