Царствата

Преживей приключението!

SiteSite  СветовеСветове  ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

Битката

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female
Брой мнения : 3863
Registration date : 16.03.2007

ПисанеЗаглавие: Битката   Нед Апр 08, 2007 11:39 am

Драконите се понесоха над бойното поле.Пред тях равнината беше вече черна.Хиляди и хиляди гономи и орки ходеха там.Елфите и феите също се бяха запътили отдолу.Хората и джуджетата бързаха с всички сили.
- Дракони! - Арвен се обърна към тях - Аз и Муртаг сме тук.Нека да започваме битката.Знаете как да се биете.Знаете, че аз съм с вас.Знаете и че Муртаг няма да ви напусне.
- Аз Муртаг ще се бия редом с нашата царица.Нека се бием за нашата родина.За драконската земя - мъжът и жената сложиха едновременно шлемовете си и изтеглиха елфическите си мечове.Андруил и Гламдринг засветиха ярко.Арвен наду рога си.Драконите нададоха рев.Всички заедно се впуснаха в битката долу.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
tiger girl
Night Elf

Female
Брой мнения : 3163

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Нед Апр 08, 2007 1:35 pm

Джесика обаче ги спря навреме.
-Какво има?-попита Арвен.
-Никой ли не ви каза за плана ни?-попита Джесика.(ако е така погледни в Замака Кадехар)-По план първо трябва елфите да се скрият в гората и оттам да стрелят с лъкове!След това са драконите.
Вижте профила на потребителя http://vmp.8.forumer.com
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Нед Апр 08, 2007 1:55 pm

- Дракони!В небето! - драконите се върнаха висохо в облаците където никой не можеше да ги види. - Дано планът ви успее, защото иначе мисля да използвам своя
tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Нед Апр 08, 2007 2:05 pm

-Наистина се надявам да успеем.-каза Джесика.-Войници,в гората!
Елфите се скриха в гората.Приготвиха лъковете си и заеха позиции.
-Щом дам знак-каза Джесика.
Тя опъна лъка си и изстреля стрелата.Всички елфи направиха същото.Порой от стрели падна върху врага.Много орки и гономи паднаха прободени от стрелите.
-Арвен,сега е ред на теб и твоите Дракони.
Ще помоля всички командири да следват плана в Замакът Кадехар!
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Нед Апр 08, 2007 2:11 pm

Арвен отново наду своя рог.Отгоре се чу отговорът на Муртаг.Драконите летяха към земята.Очите им горяха странно.Арвен разбра, че Муртаг им беше говорил досега.Той винаги успяваше да ги разпали по - добре от нея.От ноздрите им излизаше дим черен и гъст.Убийствен за онзи, който никога не беше виждал дракон в разярен вид.Орките и гономите не бяха виждали.С няколко страховини рева те се доближиха до Арвен и Муртаг долетя с Торн до нея и Бриам.
- Бриам - помисли си тя - Време е да покажем и нашата сила
- Да Арвен.Така е - той дълго не й беше говорил.Сърдеше се за нещо, но сега те бяха отново заедно
- Дракони...Сега!
Всеки от тях издиша струя огън...Небето се оцвети от разноцветните им огньове и се насочи към изчадията
- Брисингр! - Арвен и Муртаг също се включиха.Долу оставаха само изгорените орки и гономи.
Gigs

Female
Брой мнения : 26
Localisation : second to the right and then straight up to the morning
Registration date : 06.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Нед Апр 08, 2007 3:20 pm

Запазени от гъстите корони на дърветата елфите наблюдаваха боя на драконите.Алура ,отново в любимите си бойни доспехи изчисляваше съотношението на силите.Гономите и орките бяха много,но за сметка на това глупави.Те се придвижваха пръснати като някакво стадо причудливи чудовища.Всъщност не като...те си бяха чудовища.
Алура усети,че мигът е настанал.Тя се обърна към елфите и извика с прегракнал глас:
-Време е!Преживяхме след една война,ще преживеем и тази!Призовавам ви не като ваша кралица,а като приятелка-бийте се с всички сили!
От множеството се надигнаха въодушевени викове.Алура опъна лъка си и прониза един орк.
-Напред!-изкрещя тя
Армията от елфи се надигна като мощна вълна и се сля с разпръснатите орки.Елементът на изненада им даде предимство.
Кръвта на Алура кипна,събудена за битка и със страшна усмивка на уста ефлката започна да избива враговете.
Вижте профила на потребителя http://www.geryforever.piczo.com
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Нед Апр 08, 2007 3:34 pm

Мелиса и животните й се появиха на бойното поле.Козините на всички бяха настръхнали.Ноктите бяха извадени.С един вик Мел им даде възможност да нападнат.Сама тя извади три стрели от колчана и ги запрати към едрия командир на гономите.След това се затича с меч в ръка към групата орки наблизо
Warrior_king
The Spirit

Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Нед Апр 08, 2007 6:15 pm

В този момент се появиха Елфите и Джуджетата. Джуджетата бяха на своите грифони и размахваха брадвите си. Елфите отново пуснаха стрели и убиха няколко орка. В този момент се появиха 100 крилати диви дракона и джуджетата се хванаха на работа. Very Happy
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Нед Апр 08, 2007 6:28 pm

Драконите изпитваха неприязън към дивите си сбратя.Трудно беше на Муртаг и Арвен да ги удържат, но те бяха разумни за разлика от дивите и останаха с господарката си.Пред тях се изправи цял полк гономи и имаха доста работа.Муртаг и Арвен седяха върху Бриам, защото мъжът реши да пусне Торн да се бие сам.Драконът беше много млад и не можеше да държи на гърба си ездач много дълго време.Сега Муртаг беше опрял гръб в този на Арвен и двамата съсичаха орките от двете страни на Бриам.Самият дракон убиваше тези пред себе си
tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Нед Апр 08, 2007 6:37 pm

Част от армията на елфите изкараха мечове и пръчки.Командирът Джесика и царицата Алура им даваха заповеди.Двете елфки също бяха в боя.Избиха безброй много орки-техните най-големи врагове.
Джесика се биеше с пръчката си.Тя се сби се един орк.За нещастие той я изблъкса на земята.Вдигна брадвата си,но нещо го прободе.Джесика погледна назад и видя как Алура държеше един лък.Тя изстреля още една стрела.Оркът отново се дръпна назад.После падна.Джесика кимна в знак на благодарност и двете ефлки се разделиха.
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Нед Апр 08, 2007 6:43 pm

Джуджетата ,които бяха във въздуха се приготвиха да убият дивите дракони. Тогава Фалстад каза:
-В атака момчета.
Започна една кървава битка. Нито едно джудже не умря. В този момент се появиха Пясъчните хора.
katri_mei
De Legende!

Female
Брой мнения : 4031
Registration date : 07.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Нед Апр 08, 2007 11:58 pm

А от далечината се задаваха не голяма група Пясъчни хора, сякаш готови за битката...

~*~*~
.:Светове:.
~*~*~
The kingdoms family
Вижте профила на потребителя http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Пон Апр 09, 2007 8:42 am

Винр Алфакин долетя до Арвен и Муртаг.Носеше важно съобщение
- Не можем да удържим десния фланг.Там са се събрали някакви нови странни същества.Мисля че са....
- Барзул! - прокле жената като погледна натам - Ургали!Уж бяха приятели.Муртаг ти вземи този фланг аз отивам с Винр Алфакин натам.
- Дадено!
Царицата се премести на другия дракон и се запътиха към ургалите.Високи и с криви рога те съсичаха хората без никакви проблеми.Бяха силни, но не помнеха много.Арвен и едната част от драконите ги гледаха отгоре с голяма ярост.Те бяха обещали, че ще се бият на страната на драконите, но ето сега бяха от другата страна.
- Дракони!Да ги изпепелим!
Огънят достигна съществата долу.Много паднаха, но имного оцеляха
- Да ги размажем! - драконите полетяха надолу към ургалите.Скоро от предателите не остана нито един...
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Пон Апр 09, 2007 8:50 am

Джуджетата,котио бяха с лъкове тръгнаха напред и се съйдиниха с елфите. По едно време те видяха как гомоните атакуват предния фланг и джуджетата моментално се качиха на совите грифони. Те започнаха да размазват гомоните от небето със своите брадви. Скоро не остана нито един гомон. Very Happy
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Пон Апр 09, 2007 9:39 am

- Братко зад вас диви дракони! - близо до брат си прехвърча Арвен.Драконите се завръщаха от битката си с ургалите и сега тръгваха за подкрепа на Муртаг.Арвен скочи отново до него и сряза един орк, който щеше да го убие в гръб.Тя забеляза и Сапфира някъде наблизо, но без ездача си.
- Сапфира какво правиш тук?Къде е Ерагон?
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Пон Апр 09, 2007 9:42 am

-Ерагон......той падна от мен,защото едни орк го промуши с една стрела. Търсих го навсякъде,но го няма. Crying or Very sad Какво ще правя? Поне,знам че не е умрял.
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Пон Апр 09, 2007 10:26 am

- Ще го намерим мила, не се притеснявай.Торн ще ти помогне - драконът се приближи до сестра си и двамата се гмурнаха надолу.Муртаг и Арвен отново останаха на гърба на Бриам сами.Сега използваха стрели с отровни върхове
- Ами ако аз съм го промушил...Ако аз съм промушил брат си, Арвен свит - кона?
- Муртаг вор.Аз ви защитавнам и ви наблюдавам.Вие убихте и ранихте само врага.Нито един от нашите не падна от ваша стрела.Бриам да помогнем в търсенето.Бриам се гмурна надолу в битката следвайки пътя на Торн и Сапфира.Двамата ездачи на гърба му се биеха и търсеха
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female
Брой мнения : 2862
Registration date : 30.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Пон Апр 09, 2007 8:53 pm

В далечината се появи една слаба одрана от оръжие фигура.Това бе Катрина Сопфот.Тя припадна мъчейки се да стигне до тях
Вижте профила на потребителя http://sweetparadaise.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Пон Апр 09, 2007 9:18 pm

С един завой Бриам я взе в едната си лапа без да я нарани.Муртаг и Арвен я изтеглиха горе.Арвен се премести на Винр Алфакин, за да не тежи.Муртаг щеше да оправи момичето.Те продължиха търсенето си като не преставаха да убиват съществата долу
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Пон Апр 09, 2007 9:25 pm

А?-Чу се свенлив глас.Това беше Катрина-К-к-къде съм?
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Пон Апр 09, 2007 9:36 pm

- Не се притеснявай - гласът на Муртаг се чу някъде от опашката на Бриам.Той се върна към нея.Ходеше из дракона все едно ходеше по земята - Приятно ми е, името ми е....
- Муртааааг гоном на два часа - чу се отдясно гласът на царицата.Мъжът се отказа от представянето и отиде да й помогне след което се върна отново
- Как се казваш?
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Пон Апр 09, 2007 9:44 pm

-Аз...аз съм...-тя си забрави името зарад зашаметяването,но и заради него.Тя се очарова от него.
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Пон Апр 09, 2007 9:49 pm

- Поеми си въздух и ще ми кажеш после - усмихна й се той. - Бриам мисля че видях Ерагон.Кажи на Арвен
Драконът кимна и съобщи мислено на Винр Алфакин.Арвен и драконът се доближиха
- Къде го видя?
- Ето там дето има група орки и гономи скупчени над оръжията си - посочи й той и тя се запъти натам.Бриам остана горе до Сапфира и Торн.
- Ако искаш премести се на някой друг дракон.Хората не обичат особенно моята компания - подметна Муртаг като се прицели в командира на гономите
tiger girl
Night Elf

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Пон Апр 09, 2007 10:00 pm

Джесика забеляза многото орки и гономи на едно място.Тя изкара един лък и сложи три стрели.Опъна ги и.....трима орка паднаха на земята.Голяма част от орките се обърнаха към нея.Те хукнаха да я убиват.Джесика се опули и тръгна в обратната посока.Изведнъж се обърна и пак изстреля три стрели.Трима от орките паднаха.Обаче останалите продължиха да я гонят.
-Абе вие няма ли да ме оставите?
Тя се спря и започна да пищи.Направи кръг с ръцете си пред лицето си и писъка и се увеличи стократно.Орките едвам се задържаха прави.Лигите им хвърчаха навсякъде.Джесика спря да пищи и затрепери.Орките бяха побягнали,но от толкова много пищене Джесика загуби сили и падна на земята.
ПЕТЯ
Killing for Candy

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   Пон Апр 09, 2007 10:02 pm

-Хммм...толкова е любезен...-каза си Катрина но след мнута се уплаши от изреченото-Та та аз...аз...!!!-Но това го изрече на висок глас.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Битката   

Битката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next