Царствата

Преживей приключението!

SiteSite  СветовеСветове  ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

Муртаг

Go down 
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female
Брой мнения : 3863
Registration date : 16.03.2007

ПисанеЗаглавие: Муртаг   Съб Апр 07, 2007 5:10 pm

Арвен, Бром и Мелиса слизаха по тесни и мрачни стълбички.Бяха се уверили, че всички войни са добре и сега отиваха при един много скъп приятел.Макар и да беше син на Морзан той се биеше на страната на драконите от много години.Щеше да се ожени дори и за Арвен ако не беше магията на един гономски друит.Сега той се завръщаше доста променен, но все пак все същия отвътре.
Първото нещо което се виждаше беше малка стара врата, почти незабележима сред сивотата на камъните в подземието.Арвен извади голям стар ключ и го пъхна в старата ключалка.Завъртя го и леко отвори вратата.Вътре имаше едно легло, маса, стол, доста храна и много свещи.Муртаг спеше на стола.Пред него имаше доста дълъг разказ.Момичето отиде до него и сложи ръка на рамото му.Той моментално се събуди.
- Арвен свит – кона. – в гласа му имаше много радост – Толкова се радвам да ви видя отново.
- Чувствата са заимни Муртаг вор – в нейния глас имаше и нещо повече от радост.Тя обичаше Муртаг като свой брат.Бяха обучени заедно и често играеха като деца в двора на замъка.Тя го беше мислила за брат толкова дълго… - Как е Торн?
- Отлично. – той чак сега забеляза и Бром – Бром ебритил.Изключително ми е приятно
- И на мен момчето ми.И на мен.
- А коя е тази млада дама?
- Мелиса Сойер.Приятно ми е, Муртаг елда
- О вие сте от животните…Царицата на животните
- Точно така.
- Приятно ми е, царице.За какво сте дошли?
- Трябва да се включиш във войната Муртаг.Все пак си моят първи командир

(продължение след малко)

Последната промяна е направена от на Сря Май 16, 2007 6:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Муртаг   Съб Апр 07, 2007 5:16 pm

Той изгледа учудено приятелката си.
- Откога Арвен?
- От този момент, Муртаг.
- Но това е изключителна чест.Не мога да приема току така.
- Ами ако те помоля?Ами ако ти кажа колко искам да си до мен?Колко много трябва да ми помогнеш?
Погледът на мъжа стана някак по – смел.Той се усмихна и каза
- Вел ейнрадин йет ай Шур’ тугал.Ще те защитавам и браня и ще ръководя войските ви Арвен свит – кона.
- Благодаря ти – тя направи нещо, което Муртаг не очакваше.Момичето, което беше твърдо като камък и не се прекланяше пред нищо и никого го прегърна и сълзи на радост закапаха от очите й.
- Успокой се, мила. – тя го направи и отново стана онази силна жена, която Муртаг познаваше.
- Да вървим при драконите ми – каза тя и всички се запътиха нагоре.

(има още продължение)
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Муртаг   Съб Апр 07, 2007 5:23 pm

Влязоха в Тронната зала.Арвен хвана ръката на Муртаг и го заведе близо до трона си, защото от там всички можеха да ги видят и чуят.
- Дракони.Това е нашият първи командир.
Драконите нададоха вой като един.Всички приветстваха Муртаг.Той беше като царицата им.Смел и винаги изпълняващ клетвата си.Някои мислеха, че е потомък на Гондорския род, но той отричаше това.Много искаха той да стане цар и това щеше да се сбъдне, ако не беше онова заклинание преди години….
- Но Арвен – той изгледа притеснено приятелката си – Незнам къде е Торн.
Тя се засмя и плесна с ръце.От прозореца се появи червеният дракон на Муртаг.Торн беше млад дракон и брат на Сапфира.Той кацна до ездача си.Невъобразима беше радостта им.
- От утре Муртаг ще моди по – голямата част от нашата войска
- За нас е чест да се бием редом с Муртаг и Торн – заяви Винр Алфакин и всички се съгласиха.Сега беше време за следобедна закуска и всички започнаха да си търсят храна
Warrior_king
The Spirit

Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Муртаг   Съб Апр 07, 2007 6:13 pm

В този момент Ерагон влезна:
-Арвен,аз трябва да си тръгна от тук. Бях изпратен да ти бъда приятел и помощник като цар,но явно ти си имаш много истински приятели. Трябва да ти кажа Чао. Много съжалявам за всичко.
Ерагон тръгна към вратата и без Арвен да види пусна няколко сълзи.
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Муртаг   Съб Апр 07, 2007 7:33 pm

- Приятно ми беше да ви познавам Ерагон финиарел – тя изведнъж беше променила гласа, с който обикновено се обръщаше към него.Сега звучеше много делови – И не мислете, че ще ви забравя лесно.Истинският приятел се помни докрай.Се мор’ ранр оно фина и дано се видим пак.Имам един последен въпрос към теб.Това, че си тръгваш значи ли, че се развеждаме?
Гласът й не трепваше.Нито една сълза не се появи в очите й.Трудно беше да разплачеш жена като нея.Тя пазеше болката много дълбоко в себе си.
Warrior_king
The Spirit

Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Муртаг   Съб Апр 07, 2007 7:55 pm

Не.......аз ще се върна. Сигурно след започването на войната. Трябва да говоря с едни приятели. Чао Арвен. Sad
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Муртаг   Съб Апр 07, 2007 7:59 pm

- Довиждане Ерагон финиарел - тя излезе през другата врата до трона си.От там отиваше право в залата за хранене, която се използваше само при войни.Всички седяха там и разговаряха весело.Муртаг и Мелиса я чакаха.
- Арвен виж какво ти намерих - Мел извади от купчината плодове пред себе си сочен голям нар
- Супер..Отдавна не съм опитвала това чудо.Мерси миличка - тя седна до тях.Нищо не личеше, че досега е водила друг разговор.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Муртаг   

Муртаг
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1