Царствата

Преживей приключението!

SiteSite  СветовеСветове  ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

Тронната зала

Go down 
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female
Брой мнения : 3863
Registration date : 16.03.2007

ПисанеЗаглавие: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 2:18 pm

Арвен, Ерагон и Кадехар се озоваха в минимойския свят.Беше рано сутрин, но Арвен тръгна по един доста широк коридор.Тя бързаше нанякъде.Скоро излязоха на площада където мечът на Артур все още седеше в камъка.Момичето го подмина и се запъти към тронната зала без да изчака другите.Тя се усмихваше и махаше на ранобудните минимои които щом я видеха се усмихваха и скачаха покрай нея.Тя отвори голямата врата на залата.Там нямаше почти никой.Само на трона двама души седяха на позлатените си тронове.
- Селения, приятелко моя - възкликна Арвен и застана до трона.Селения я огледа и изведнъж започна да се смее.Тя се изправи и прегърна своята приятелка
- Арвен колко се радвам да те видя - каза тя като я пусна и отново я огледа.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Warrior_king
The Spirit

Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 2:20 pm

-Здарвей Арвен-каза Артур. Защо те нямаше толкова време? Беше ни обещала че ще ни посещаваш?
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 2:24 pm

- Да Артур.Ти също ми беше обещал същото, но не дойде нали?А и сега нашето царство има проблеми.Войната се развихри и нямам възможност да ви посещавам.Селения нося ти онова, което ти обещах.Виол оно.
Тя подаде на Селения нещо увито в сребърна кърпа.Царицата на минимоите го разви внимателно.От кърпата се показа златна флейта за минимои.Царицата се усмихна
- Благодаря ти.Спаси нашето царство от Злият М.
- Винаги на помощ приятелко - усмихна й се Арвен
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 3:33 pm

Тогава Кадехар каза:
-Артур,дойдохме тук, за да ти кажем че твоето семейство е разочаровано от това че не си при тях.
-Да,знам-отвърна Артур,но в момента съм много зает. КТрябва да победим злия М
-А,извинявай вие знаете ли кой е злия П?
-Ами.....не
-Добре-каза Кадехар на Артур
-Арвен и Ерагон елате с мен!-заповяда им Кадехар
Те се запътиха към коридора от към който дойдоха. Тогава Кадехар каза:
-Според вас кой е злия М? Според мен може би злия М и Сянката са едно и също
-И аз така мисля-отговори учтиво Ерагон
-А ти какво мислиш Арвен?-попита я Кадехар.

ПП-вече имаме царица така че аз съм само цар.
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 5:47 pm

- Разбира се, че е Сянката.Знам го още от дете.Малтазар...Това означава Сянка на най - древният език на минимоите, който те са забравили.Преди много години за тях са 500 000 минимойски години Малтазар е бил минимой.Скоро обаче се забъркал с хората и научил древни магии.Черни и зли станали замислите му.Той не се завърнал тук.Нарекъл се с името на човешки език - Сянката и останал на горната земя.И до днес живее в Злотогор - Злият Несигурен свят.
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 6:08 pm

-Точно така е-отговори Кадехар.-сега нека щом сме тук ще ти покажа нещо.
Кадехар заведе Арвен до една тъмна стая. Той каза:
-АЕЗ
Тогава стаята се промени. Кадехар отиде до едно место и каза на Арвен и Ерагон:
-Сега ще ви разкажа вашите истински истории:
-Арвен,ти не си от драконовия род. Баща ти беше минимои. Веднъж той видя едно огромно чудовище-дракон. Като го видя той почуства че това е неговата съдба. А...аз така не ти казах че баща ти е бил цар на минимоите-втори цар. Първия цар се казваше Арген. Арген и баща ти бяха от две различни семейства. Това царство винаги е имало два царя и две царици. Баща ти тръгна към тези същества,като ме помоли да го оголемя. той отиде при тяхи така стана цар. В тази стая ти се роди преди баща ти да замине. като замина,аз направих тази сатя друга и скрих истинската под заклинание. След като баща ти напусна Арген умря,защото беше много добър прятел с баща ти,но Арген имаше дъщеря-Селения. Тя стана царица. Ти стана много добра приятелка със Селения още като много малка,но аз изтрих този спомен и след това пак ви срещнах. Селения откри своя любим Артур,който също беше човек. Доколкото според мен разбираш ти също си била минимои. След това духа баща ти ми каза,да те уголемя и ти да станеш човек,защото той умира и ти трябва да станеш царица на Драконите,без да знаеш,че всъщност ти си и царица на минимоите. Баща ти умря. А.. и забравих да ти кажа,че всички минимои знаят графемите. Затова аз трябва да те науча. Сега разбираш ли? Какво мислиш? Ще учиш ли графеми? И искаш ли да станеш хем царица на драконите хем царица на минимоите.По-късно ще ти кажа още.
-Ерагон,ти си цар и на русалките. Само това мога да кажа засега,защото още не ти е дошло времето. Скоро ще ти кажа защо. Арвен веднага трябва да ми отговориш!
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 6:21 pm

Очите на момичето за пръв път се изпълниха със сълзи.Драконските перли започнаха да падат от очите й.
- Никога...През целия ми жалък живот...Абсолютно никога не съм желала да бъда минимой.По добре да се самоубия. - Тя извади камата си и поряза ръката си.Това показваше че се срамува от себе си. - Дори и да нямам драконска кръв, защо, о велики Гунтера перлите падат от очите ми.Защо бълвам огън и защо.....защо за бога Гунтера имам мислите на драконите в себе си. - Тя поряза и другата си ръка - Животът...Животът ми е провален на веки.Аз не заслужавам да бъда дракон - тя свали шлема си и отряза голям кичур от косата си.После обаче перлите престанаха внезапно да падат. - Дори и да нямам драконска кръв аз съм Ездач.Винаги ще повтарям, че съм потомка на първия Гондорски.Отричам се да бъда минимой.Все още изпитвам неприязън към графемите.Аз Арвен Гондорска се заклевам че съм драконска потомка и ще го твърдя до смъртта си.Мога да го докажа по стотици начини.Перли драконски падат от очите ми.И само Гондорски потомък може да държи меча що бе строшен в ръцете си.Андруил засвети за мен. - тя се обърна и излезе от стаята.Остана в коридора сама като гледаше Андруил.Той светеше още по - ярко от преди.Той беше доказателство, което никой не можеше да озпори.
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 6:25 pm

Тогава Кадехар каза:
-Арвен,оспокой се. Не казвам че ти не си от дракановия род. Просто исках да видя изражениеуто ти. Съжалявам. Ти си от драконовия род и от минимойския. Бащата на твоя баща беше Драконов цар,но се срамуваше от това. Затова един ден той напусна драконите. Защо си мислиш че баща ти щом е видял дракон е изтръпнал? Защото той е драконов ездач и цар на драконите. Това той го разбра на твоята възраст. Ти си оженена за Ерагон-доколкото знам. Ти се ожени на 999 години. Утре ще имаш рожден ден и ще станеш царица,а Ерагон цар на минимойте. Сега какво мисллиш? Ще се откажеш ли от минимоите?
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 6:36 pm

- Минимоите са най - омразният ми народ ебритил. - тя порязваше ръката си все по - надълбоко, но като че ли не изпитваше болка - Мразя ги повече дори и от гономи и орки.Само два единствени минимоя са моите приятели и единствено тях приемам като приятели.Селения и Бетамеш са моите приятели.Отричам се и от дядо си щом е бил такъв глупак.
Тя стана внезапно сложи Андруил в ножницата и се запъти към Тронната зала.Влезе вътре и отиде до Селения.Дълго стоя до нея и разказваше нещо.После двете излязоха на площада.Селения коленичи.
- Граждани на минимойския свят - започна Арвен - Аз Арвен Гондорска ви приветствам.Този човек тук твърди, че аз съм вашата царица. - момичето помоли Артур да извади меча си.Той го направи и й го подаде - Аз Арвен от Драконския свят давам правата си като царица на Селения.Тя ще е единствената царица на този свят каквато и сила да съм имала аз.Тя и след нея брат й Бетамеш ще бъдат владетели на минимоите.Тя ще седи на нейния и моя престол.
Минимоите заръкопляскаха, макар и да не можеха да разберат откъде бяха тези рани на гостенката им.Тя беше дошла тук здрава и красива, а сега беше доста по - различна.
- Ето ебритил.Аз се отказах от минимойския престол като го дадох на законния владетел.Сега има война.Време е да тръгвам.Вайс хейл - тя излекува раните си и косата й отново порасна.Сложи шлема си. - Имате ли да ми кажете още нещо ебритил.Кълна се трябва да ви посека, но клетвата ми не позволява.
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 8:33 pm

Тогава Кадехар извади един прах и го посипа върху Арвен. Тя заспа. Като се събуди тя не помнеше че е царица на дарконите-и никога нямаше да си спомни,ако Кадехар не и каже-само той може. С този прах тя ще приеме и двата народа за сови. същия прах сложи върху Селения и Артур-всички жители,но те забравиха че досега са имали само една царица и дени цар. Тогава Кадехар каза:
-Здравей Арвен,как се чустваш като царица на двете царства?(тя все още си спомня историята,която беше разказана от Кадехар,но си мислеше че тази история и я е казал баща и в една книга.)
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 8:41 pm

Момичето не му отговори.Тя започна да се разхожда из градините тъжна без и тя да знае защо.Внезапно спря.Кадехар стоеше до нея.Тя извади меча светкавично и остави дълбока рана в крака му.
- Това е вашето наказание ебритил - тя говореше много изключително много странно.Гласът й беше мъжки.Тя прибра меча си и се запъти към Тронната зала
- Миро заповядвам ти да ме уголемиш.
- Но царице....
- Никакво но или ще те посека - гласът все още беше мъжки и стряскаше всички наоколо.Андруил светеше странно в ножницата.Очите святкаха в мрака.
- Минимойските бойци да се явят в царството на драконите с мен.
Никой не отговори.Всички се заприготвяха.В един момент всичко в жената отново се промени и тя стана отново норална.
- Готови ли сте? - попита тя по - меко.Всички се успокоиха и се запътиха към залата с огледалата.Миро ги уголеми и всички се запътиха към битката
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 8:43 pm

Тогава Кадехар стана и каза:
-Какво ти стана Арвен? Изведнъж се пормени. Кажи ми веднага. А минимомите да стоят тук.
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 8:47 pm

- Ти ли им казваш какво да правят ебритил? - тя го погледна със святкащи очи - Ти поиска да бъда царица.Ето желанието ти се изпълни.Минимои с мен ли сте?
- Да царице
- Няма да ви управлявам аз.Само в тази война.Дългът ми към драконите е по - голям.Ще ви посещавам само когато мога.Ясно?
- Да царице.И на това ще се радваме.
- Тогава да вървим.Напред към битката.
Всички отново тръгнаха към светлините.Миро телепортира цялата войска и остана само царицата.Тя се обърна към Кадехар.
- Въпроси към мен имате ли?Имам да водя битка така че побързайте
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 8:48 pm

Кадехар каза:
-Ако не останете тук ще убия всички ваши дракони.
Тогава Ерагон погледна учудващо.
-Ясно ли ви е? Ще слушате мен,а не вашите летящи приятелчета!-отговори Кадехар. Ясно ли е попитах?
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 8:55 pm

Гласът на царицата отново се промени.Тя извади камата си и с едно бързо движение я заби в ръката на Кадехар откъдето потече струйка кръв
- Ти Кадехар ебритил.Защо да слушам теб?Не виждаш ли, че не мога да бъда твой ученик?Ще убиете драконите?Те ще се завърнат по силни от всякога ако ги убиете.Ако не вярвате...Съжалявам не мога да ви помогна.Аз Хльодр сега говоря от името на моето царство.Не ме карайте да ви убивам.В това тяло мога да направя велики неща.Аз съм учителят на Арвен Гондорска.Когато изпрати последния си дар към мен така ме помоли да пренеса душата си в нея.Ние сме едно. - той, защото по - правилно е да го наречем така извади втора кама и я заби в другия крак на Кадехар.
- Хайде.Унищожете царството и царицата на драконите.Аз и всички други вече знаем..Давайте
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 8:58 pm

Тогава Кадехар каза:
-Вие сте много глупави. Мислехте си че ще хванете Сянката ли? Аз съм Сянката нищожества. Аз съм великия М или както ме наричахте. Вие сте глупаци,щом сте си помислили че ще ви науча на нещо. Графемите се учат трудно и са почти еднакви с Древния език.
Тогава Ерагон каза:
-Арвен,да бягаме. Нямаме време. Този Кадехар нарочно напарви така,че да забравиш всичко. Сега какво ще парвим?
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 9:03 pm

Хльодр се засмя
- Мислиш, че Арвен Гондорска е забравила всичко?Лъжеш се Ерагон финиарел.Аз Хльодр през цялото време бях с нея.Пазя всички нейни спомени и попречих на магията на Малтазар да й навреди.Дал съм клетва да защитавам това момиче както мога и я спазвам.Тя не е минимойска принцеса и го знае.А и аз знам всички графеми.Аз Хльодр ще й помогна в битката срещу теб, Малтазар.Но да тръгваме.Сега цялото минимойско царство е спасено.Миро също го няма.
Хльодр направи магия и двамата с Ерагон се озоваха в Тронната зала на драконите.Там момичето отново възвърна нормалния си вид

(ще продължим при драконите)
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Пет Апр 06, 2007 9:34 pm

-Арвен-спря я Ерагон-много извинявай,но трябва да остана тук. Искам да разбера повече за родителите си. Нали не ми се сърдиш?
Арвен кимна с глава.
-Мерси.
Тогава Ерагон тръгна към една стая и започна да чете една книга. Като я свърши,той започна да размишлява по това,което му беше казал Сянката

ПП-Ще продължа сигурно утре-7.04.07г.
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Съб Апр 07, 2007 1:56 pm

Ерагон беше решил отново да посети минимоите. Той тръгна и видя делекогледа. Отново погледна през него и се смали. Като отвори своите очи,той видя Царството на минимоите. Тръгна към Тронната зала,където беше царицата им-най-добрата приятелка на Арвен и царя-Артур-най-добрия приятел на Ерагон. Като пристигна той отвори вратата и каза:
-Селения,Артур, чоже ли да ви помоля да се присъйдините към войната? Още много малко остана, за да бъдем победители,но не ни стига войската. Става ли да се присъйдините?
Black Mamba

Female
Брой мнения : 7
Registration date : 06.04.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Съб Апр 07, 2007 2:11 pm

На лицата не двамата царе се появи усмивка.Целения каза:
–Воиската на минимоите вече е готова за бой.Макар да бяхме сигурни че щте победите, ние подготвихме армията си в смучай че ни повикате.
Warrior_king
The Spirit

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Съб Апр 07, 2007 2:22 pm

-Добре,сега трябва да си тръгва. Чао
Sponsored content